| AdrI4NNN a întrebat:

O intrebare penibila.

Un barbat cand face dragoste cu partenera se simte placerea tot timpul actului sau doar in momentul ejaculari?

Fetele se simt bine tot timpul nu doar la final dar baietii?

Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Neagandalf a răspuns:

Depinde cu cine faci dragoste.
Depinde cu cine faci sex.
Depinde ce simti despre persoana diferita.
In cazul in care faci dragoste cu persoana iubita Te simti extrem de bine pe toata durata actului sexual.
In caz ca faci sex cu o persoana numai de dragul de a face sex...70% DIN CAZURI SE SIMT BINE DOAR IN ULTIMELE CLIPE DINAINTEA EJACULARII!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se simte si in act si in momentul ejaculator, inainte de ejaculare efectul e moderat si cand termina e mai intens. La femei cam la fel e numai ca ele cand ajung la orgasm se simt in 9ª cer.

| lpavel a răspuns:

Ai nume de baiat, dar vorbesti ca o fata...
Se simt bine pe tot parcursul actului, dar la ejaculare de 100 de ori mai bine! big grin

| Alcyon a răspuns:

E la fel ca la fete. Daca se excita, normal ca se simt bine.

| Emilian65 a răspuns:

Si baietii se simt bine tot timpul actului sexual.