| CutuMic a întrebat:

O intrebare pentru baieti...cum reactionati cand va place o fata?, ce faceti? dar cu o fata cu care ati mai fost in trecut si va place din nou de ea?, adica sa o cunoscnosti deja mai bine, sunt fata si nu stiu cum sa imi dau seama daca ma place din nou... dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Avand in vedere ca am mai fi fost in trecut si te-as cunoaste bine sa spun eu, ca baiat as incerca sa fac totul sa fie ca atunci cand eram impreuna. Din moment ce am mai fi fost amandoi, as stii lucrurile care iti plac, pasiunile tale si as incerca sa ma apropii de tine.as flirta mult...si as incerca sa iti devin iar un bun prieten pentru inceput happy funda?

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

Daca as fi langa o fata care imi place as incerca sa ma trezesc, iar daca as fi langa o fata care mi-a fost prietena as incerca sa nu adorm yawn