| CutuMic a întrebat:

O intrebare pentru baieti...cum reactionati cand va place o fata?, ce faceti? dar cu o fata cu care ati mai fost in trecut si va place din nou de ea?, adica sa o cunoscnosti deja mai bine, sunt fata si nu stiu cum sa imi dau seama daca ma mai place... dau fundita :* + vot folositor

1 răspuns:
| albertutu a răspuns:

PAi eu ii zic BUNA! si apoi ii zic daca vrea za fie prietena mea!
la o fata pe care o cunosc ii zic tot BUna! si o intrreb daca vrea sa fie cu mine