| byanka14 a întrebat:

O intrebare pentru baieti! De ce sunteti mandri cand dezvirginati o fata?

Răspuns Câştigător
| gabitza_6878 a răspuns:

Eu nu cred ca sunt mandri laughing
adica e mai naspa pentru ei
trebuie sa intre incet ca altfel urla virgina si le sparge timpanele laughing)

| chuckie a răspuns (pentru gabitza_6878):

laughingwinking asa elaughing gabitza_6878

12 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Cine ti-a spus asa ceva? Virginitatea nu are nici o importanta. E "importanta" numai pentru ca oamenii din lipsa de ocupatie vorbesc tot timpul despre ea. E absurd, e ca si cum am vorbi toata ziua despre prima zi de scoala.big grin
Nu vreau sa se inteleaga gresit, nu compar o femeie cu o masina dar au ceva in comun:O femeie si o masina nu sunt bune in "tipla". Sunt bune atunci cand au rodajul facut!
Nu conteaza cine e primul, nici ultimul.Conteaza cine e cel pe care nu o sa-l uite niciodata si, desi ea e in in pat cu altul, tot la el o sa se gandeasca.Chiar o sa-i rosteasca numele spre disperarea cuiva...

identitate
| identitate a răspuns:

Asu
Banuiesc ca in cazul unui penis ai spune ca e mai bun daca e folosit pentru ca e "slefuit".
Nu e vorba de orgoliu. E vorba de misoginism, de neincredere in sine si de lipsa barbatiei.Nu ai cum sa fii barbat daca nu intelegi ce e aia o femeie.
Cei care prefera virgine o fac tocmai din acest motiv.Aia saraca daca e virgina nu stie despre ce e vorba si te considera "Dumnezeu" si crede ca tot ce faci tu e bine. O femeie cu experiente anterioare nu-ti mai ofera aceleasi "onoruri"...si daca nu te simti barbat normal ca fugi de ele.

P. S.
Cine a catalogat drept stupid raspunsul? O virgina care simte ca nu are altceva decat un himen pentru care merita orice sau un frustrat?
Pune si tu un comentariu cu argumente, nu da doar click lasule/las-o!
Stupid(a) esti tu pentru ca nu ai nici un argument, pertinent(corect)sau nu!
Himenul se coase la loc daca nu stiati asa ca oricand o femeie poate redeveni "virgina".

| adi4ever a răspuns:

De mere

| i.love.me a răspuns:

De prosti

| LCD a răspuns:

Pentru ca stiu si ei ca e importanta virginitatea la fete...si el se gandeste ''waaa smug sunt primul '' ce tare chatterbox de asta

| I'm just me a răspuns:

Cine ti-a spus tie ca noi suntem mandri cand dezvirginam o fata?

| blondix_2927 a răspuns:

Nu toti se simt mandrii cand dezvirgineaza o fata... unii nimic nu vor sa auda de asa ceva laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uit asa sa te miri tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@(25 Martie 2010 20:54 )
i.love.me a răspuns:

De prosti

laughing sti cum e laughing tu preferi o varza proaspata sau una mancata de melci?(orgoliul atarna mult aici )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca le place.

| Netra a răspuns:

O intrebare pentru fete! De ce generalizati?