| imyourdestiny2 a întrebat:

O intrebare pentru baieti: nu aveti nimic impotriva, va place, vi se pare sexy ca doua fete sa se sarute cu limba? va excita?

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu am nimic împotrivă atâta vreme cât nu o fac în raza mea vizuală.
Majoritatea bărbaţilor (băieţilor) sunt foarte ipocriţi. Detestă homosexualii dar li se par interesante lesbienele şi practicele lor.
Nu! Mie mi se par ok oamenii de orientare homosexuală (atât femei cât şi bărbaţi) dar atâta vreme cât aceste practici le fac în spaţiul lor privat.
Nu mă excită când două fete se sărută cu limba ci mai degrabă mă incită la câteva remarci acide şi profund misogine.

| Frogie a răspuns:

Eu sunt fata si sincer imi place mai mult sa vad doua de fete cand se saruta, decat un baiat si o fata sau doi baieti! happy

| Frogie a răspuns:

Nu, nu imi plac fetele. Am prieten( baiat ) de 1 an si ceva, chiar locuim impreuna. Doar ca prefer sa vad doua fete sarutandu`se ( de exemplu intr-un film ), ma atrag mai mult decat un cuplu normal. Sper ca acum m`am facut inteleasa! big grin

| yanny`s a răspuns:

De acord cu αηjеlιqυе
tongue

| Silviu591 a răspuns:

Cam scarbos.

| crysty08 a răspuns:

Da e interesat

| tim a răspuns:

Nu ne excita, din contra ne moare capul a...atunci cand vedem asa cevalaughing

| blonduu a răspuns:

Ahh ce abereaza unii pe aici, nu dau nume tim a răspuns:

Nu ne excita, din contra ne moare capul a...atunci cand vedem asa ceva. Oooops!>.

| piroo a răspuns:

La fiecare baiat e diferit.
Mie unul mi se pare interesant, deci da.
In schimb nu mi se pare nici normal. dar totusi iteresant laughing
@anjelique, poate iti plac fetele :\

| osram a răspuns:

Sincer nu cred ca mi-ar placea, nu am vazut niciodata 2 fete sa se sarute dar cred ca ar fi scarbos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma bag si eu intre ele nu am nimic impotriva... dar asa doar sa ma uit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur ca ne excita :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rasp la intrebare dar iti zic ca la intrebare la care mi-ai raspuns nu era vb-a despre un baiathee hee