| oana69 a întrebat:

intrebare pentru baieti! Unde va place cel mai mult sa va sarute o fata?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Sarutul depinde si de cel mult de ceea ce simti pe moment si despre persoana respectiva. Sarutul este si va fi mereu pe gura, acuma pupici si jocul cu limba in alte parti este altceva.
Unul din locurile erogene, fete si baieti este lobul urechii care daca il musti incet sau il saruti poate oferi placere. Atat fiind vorba despre sarut, restul este deja peste sarut sau alte lucruri.

21 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Nu vreau să mă sărute. Vreau să mă lingă pe gât
smug

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Pe sfarcuri rolling on the floor

| 1DeadMemories a răspuns:

laughing)) nu i mai simplu sa intrebi la momentul oportun partenerul? poate unu aici spune ca i place in talpa, cand te duci si aplici pe prieten te trezesti cu un picior in mufa, poate se gadila

Răspuns utilizator avertizat
| BlitzLikeXd a răspuns:

Ca-n filme romantice

| Fulbaster a răspuns:

Pe buze, normal, este foarte romantic si "discret".

| trance04 a răspuns:

Pfffffff......no comm

| Şaptepăcate a răspuns:

Pe messenger,
daca pune tema cu iubire buzele sunt cat ecranul happy

| igrek a răspuns:

Pe frunte dupa ce fac o boacana.

| losseru a răspuns:

Imi place sa-mi linga buricul!

| Alexandrughita a răspuns:

Draguta intrebare laughing Cred ca e suficient pe gura, sau pe gat happy Sunt multe locuri dar refuz sa intru in detalii

| allax222 a răspuns:

In capu' ****laughing

| h3r a răspuns (pentru allax222):

Și chiar am vrut să zic să n-o luați tare...

| allax222 a răspuns (pentru h3r):

Am dat-o moale si apoi am scos-o tarelaughing

| h3r a răspuns (pentru allax222):

Răule!

| allax222 a răspuns (pentru h3r):

Hmmm,nu sunt rau, dar am chef sa rad asa ca pret de 1 ora scuza-mi comportamentullaughing

| h3r a răspuns (pentru allax222):

Cu mine nu te scuzahee hee
Să ne „simtem" bine!

| allax222 a răspuns (pentru h3r):

Deci sa inteleg ca si tu razi, atunci perfect, urmareste-ma in continuare pe aceasta categorie vei mai avea motiv de raslaughing

| allax222 a răspuns (pentru h3r):

Daca doresti iti spun intrebarile la care am "raspuns"si euhee hee

| h3r a răspuns (pentru allax222):

Stai liniștit, ne vom întâlni!

| virgilianpetru58 a răspuns:

Mai jos de centrul meu de greutate