| 00007user a întrebat:

O întrebare pentru băieți: v-ar placea mult dacă iubita voastră v-ar lasă sa va dați drumul in ea? Si dacă ați ști ca nu rămâne gravida bineînțeles. Gen ar fi plăcerea mai mare pentru voi dacă v-ați da drumul înăuntru?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Doamne sfinte plăcerea e maxima

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca e placerea mai mare

| Mayhem666 a răspuns:

Mi-ar placea daca iubitul meu m-ar lasa sa-mi dau drumul in el.

| helpforyou a răspuns:

Nu doar pentru baieti este valabil asta. Si fetele simt placere. Sa nu mai spun ca este si sanatos pentru femeie. Iar asta o stiu de la un medic cu multa carte.

| Sisiwieuc9 a răspuns:

Da, mai ales daca iubita mea e mama ta

| Adelin0114 a răspuns:

Sincer îți răspund cea mai mare placere la băieți este când își da drumul nu în timpul actului plăcerea de la final este cu mult mai mare decât cea din timpul actului
Rezumatul răspunsului-da cu siguranță