| inttebarisiraspunsuri a întrebat:

O întrebare pentru barbati: Cand va simțiți cel mai bine când va masturbati, adică in ce parte a zilei și ce va excita cel mai mult?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dimineata cand ai erectie

| inttebarisiraspunsuri explică (pentru RAY):

Dimineața mi se pare prea devreme și îmi e mai greu sa o fac, adică ma tine mai mult dimineata

| RAY a răspuns (pentru inttebarisiraspunsuri):

Daca nu ai erectie dimineata ai probleme cardiace, este primul semn de infart, din 7 zile macar 5 zile sa ai, daca nu vezi de un eco cardiac

| RAY a răspuns (pentru inttebarisiraspunsuri):

Desigur depinde si de alimentație, o dieta bogata in proteine duce la o ejaculare mai intensa

| Sofer a răspuns:

De obicei seara ca atunci făceam și sex.

| mitzok a răspuns:

Noaptea frate la 3 dimineata dupa ce se baga ericania la somn happy

| CristianAndrei11 a răspuns:

Pe mine cel mai mult ma excita noaptea după ora 00:00.