| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru femei . Hai ca sunte`ti pe internet si presupun ca nu va cunoaste nimeni .
Tot ma roade curiozitatea , voi intre voi (femeile) recunoasteti ca va masturbati ? La un barbat sigur nu recunoasteti , din toate cunostintele mele doar 2 au recunoscut . vreo 3 mai sa ma ia la bataie laughing

Răspuns Câştigător
| Carlene a răspuns:

Sunt unele femei care nu au inhibiti. Dar sunt si persoane care vor ca intimitatea lor sa ramana "a lor" asa ca poti intalni diferite tipuri de persoane.

22 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Curiozitatea care te roade e extrem de imatura.
Discutiile de genul asta au loc exclusiv intre baieti,si,pana si acolo,doar pana la o anumita varsta.
Pe urma intervine si ceea ce se numeste o decenta a intimitatii,o delimitare clara a ceea ce se poate spune si recunoaste in public,si ce nu!
Face parte din educatie si bun simt,din legile oarecum nescrise ale societatii.
Adapteaza-te,altfel posibil sa fii taxat complet vulgar si ocolit,pana si de prieteni.
In concluzie, NU, femeile nu ating genul asta de subiecte niciodata.
Maturizeaza-te.

| WizKhalifaa a răspuns (pentru greece12):

Eu as zice ca te-ai simtit cam ofensata mai greece laughing.
Imi zici sa ma maturizez pentru o intrebare despre "masturbare"? La tine e inca un subiect TABU?
Eu as zice sa te maturizezi tu! Ai reactionat ca o adolescenta, ce e asa rau in ce am intrebat eu?
Masturbarea e un lucru firesc, oricine a facut-o macar odata in viata. Asa ca nu vad de ce va ascundeti voi dupa deget, daca noi barbatii am reactiona "vaaai, cum poti sa ma intrebi asa ceva, normal ca nu am facut" am fi catalogati drept mincinosi sau timizi.
Of of mai greece, maturizeaza-te!

| greece12 a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Vorbesti despre "noi" femeile,dar mi te adresezi mie.
Intrebi in numele tau,dar vorbesti despre voi "barbatii".
Citeste inca o data raspunsul meu,n-ai inteles absolut nimic,eu cel putin,am trecut de mult de varsta subiectelor tabu!
Dar,ceea ce ceri tu prin intrebarea ta este o falsa indignare,doar o dorinta frustrata sa AFLI un posibil adevar,care se invarte in mintea ta.
Si eu, refuz sa-ti confirm sau sa-ti neg, iti raspund strict la intrebare si nimic mai mult:FEMEILE NU DISCUTA DESPRE SUBIECTUL ASTA INTRE ELE!
Lamurit?
Grow up!

| WizKhalifaa a răspuns (pentru greece12):

Atat am vrut sa aflu draga Greece, nu trebuia sa ma faci imatur pentru ca ai imbatranit tu si ai devenit prea serioasa (eu cred ca niciodata nu ai fost in stare sa vorbesti un subiect de genul ). Intrebarea mea nu a dus la nici o falsa indignare, decat persoanele gen "vaai, ce grosolan".
O zi buna, Greece.

| greece12 a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Perfect.
Vad si cate femei ti-au raspuns...
Concluzia ar fi,dupa cele spuse de tine, ori ca sunt toate imature, ori ca au imbatranit si-au devenit prea serioase.
Cele 3 care erau sa te bata, in ce categorie intra?

| WizKhalifaa a răspuns (pentru greece12):

17 ani - nu ma mir de reactia ei
si celelalte 2 - 21 ani.
Iar cele 2 care au recunoscut 24 si 25 ani.
Hai sa nu mai vorbim noi despre asta, din cate observ avem personalitati total diferite si nu o sa picam niciodata de acord unul cu altul. Cel putin la subiectul asta.

| greece12 a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Mda,nici despre canepa indiana nu avem aceleasi pareri.

| Neworder21 a răspuns:

De ce te intereseaz? ))

| Ţepeşu a răspuns:

Femeile vor recunoaşte că se masturbeată atunci când Chuck Norris va plânge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si altceva ce te mai roade? Lasa femeile in pace, azi.

| Carlene a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Mi-a placut ca ai pus accentul pe "azi" laughing

| WizKhalifaa a răspuns (pentru Carlene):

Dar sti care e faza? Femeile spun ca masturbarea e un lucru barbatesc. Total neadevarat.

| Carlene a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Mai nu fi rau. Nu e adevarat dar de obicei femeile nu au nevoie de masturbare. Fara sa fiu rea ele obtin de obicei cea ce vor/doresc.

| anonim_4396 explică (pentru WizKhalifaa):

Acum vorbind serios, masturbarea este o boala psihica, nerecunoscuta.Practicata timp indelungat si de la o virsta frageda, mai ales, te face sa nu mai simti nevoia unui partener/a.

| anonim_4396 explică (pentru Carlene):

AZI,femeile trebuiesc iubite(nu ma refer la sex) nu jignite.Nu vorbesc de cazurile de jignire involuntara.

| Carlene a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Dintr-un anumit punct de vedere iti dau dreptate.
Dar femeile trebuiesc iubite in fiecare zi si nu ma refer la cadouri si alte chesti materialiste. Pana si o floricica rupta din gradina altuia o sa o faca sa se simta bine.

| anonim_4396 explică (pentru Carlene):

Corect,si ma uimeste ca gindesti asa. Oare cite femei si citi barbati mai gindesc asa? Sa zic 1%? Cred ca sint prea indulgent.

| Carlene a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu totusi tind sa fiu optimista. Cred ca sunt mai multi!

| anonim_4396 explică (pentru Carlene):

Personal,ii numar pe degete.Si nu sint un copil.Ma bucur ca esti optimista, asta conteaza mult. Dumnezeu sa te ajute si sa te apere.Mult noroc.

| Carlene a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! Si tie la fel!

| SkyLine127 a răspuns (pentru Carlene):

Faza cu floarea de la vecin o face "idioata" daca se bucura de un asa furt... big grinbig grinbig grinbig grin

| Carlene a răspuns (pentru SkyLine127):

laughing Vorbeam ipotetic dar era cu totul alt context laughing
Ma refeream la micile atentii oferite si nu la cadourile scumpe si fitoase.laughing
Dar fiecare are dreptul sa interpreteze ce vrea. laughing