| Allrc24 a întrebat:

O intrebare pentru fete: Dc fetelor va atrg atat de mult tipul ala de baieti"rai" si smecheri de cartier chiar daca sunt plini de defecte si vicii in detrimentul altora cu caracter ok da linistiti iar mai apoi cand va inseala sau se desparte de voi brusc plangeti pe la colturi si generalizati zicand ca toti baietii sunt niste porci?
nu sunt deloc tocilar...nu sunt un fraier din ala cu ochelari si daca il intrebi de fete zice cas extraterestrii...si faza cu protectia nu e adevarata.De exemplu eu am 1, 85, 83 kg, atletic, 16 ani dar nu sunt genul de baiat rau tupeist, sunt la locul meu dar daca cineva sar lega de prietena mea sau ceva de genul vb serios nu ma opresc pana nu il distrug pur si simplu musc din el. Ori fetelor nu prea le plac baietii ca mine iar aici faza cu protectia invocata de fete nu tine. pur si simplu for sa fie cu un cocalar "smecher" de pe la coltul blocului care are o gasca de retarzistraight face mie sila de fetele astea

13 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna,deci rar o sa vezi fetele acelea cuminti,timide,care pun la suflet sa stea cu un baiat "rau si smecher".De obicei fetele indraznete,panarame,care nu pun la suflet, care nu doresc o relatie de lunga durata, care vor doar aventuri acelea stau cu baieti rai etc...Si sa te contrazic undeva, ziceai de baietii de cartier care sunt plini de defecte si vicii.Aici te inseli! nu toti sunt asa.Eu am intalnit un baiat frumos,smecher,popular, etclaughing.si acesta nu este plin de defecte! Respecta, daca si ei sunt la randul lor respectati.Si ziceai de apararea fetelor.Bravo! bine ca o aperi,dar nici nu poti spune ca acei baieti rai daca cineva se leaga de fata cu care, sunt in mom acela, o sa stea cu mainile in san.Nu! Bineinteles ca o apara.Si inca ceva,sa stii ca nu e bine sa vorbesti lumea, sa o cataloghezi, sa o critici.Asa sunt ei! Bine ca tu nu esti asa.
Acum sigur o sa ti se para ca tin cu acei baieti, dar nu! Doar ca nu mi se pare corect sa critici pe altii.
Hai`paa :*

| inteligenta a răspuns:

Buna, sunt fata si prefer baietii care stiu ce sa zica, care gandesc si de 10 ori ceea ce vor sa zica.Nu imi pasa daca sunt mai uratei, dar nici sa nu exagerambatting eyelashes. Urasc baietii care fumeaza+ daca se mai cred si smecheri imi vine sa ii impusclaughing

| Whatthehell66 a răspuns:

Mda si mie la fel.

Urasc! [si nu glumesc] baietii care fumeaza si beu pana se fac mangalaughing hai o bere 2 3 maxim da` mai mult nici nu se discuta.

fumatul este exclus din prima.

cu injuraturile. ce sa zic? ca sunt unele fete mai rau sir ca baietii la vorbe.

+ ca nu aflii. poate 1 baiat din 500 nu injura asa mult da` restul de 499. iti vine greata cand ii auzi.

Sunt fata dar niciuna dintre insusirile pe care le-ai scris tu acolo nu ma caracterizeaza sincerlaughing

Take care, baby! :*

| DoctorulLove a răspuns:

Cred ca sunt masochiste. le face placere sa sufere, stiu ca se vor desparti de el si vor suferi.

| Awesom a răspuns:

Prietene,ele cred in tampenia lor ca ii schimba pe aia in baieti buni.

| ionyionelutza a răspuns:

Buna.deci sunt fata.si mii de obicei nu imi plac bauetii de la coltul blocului si plini de vicii.dar acum sunt cu un baiat care pot zice ca na este cam golanas.dar ce ma atras la el a fost faptul ca stie sa iubeasca si isi laas prieteni pentru mine.pot sa zic ca e o combinatie intre golan si baiat de casatongue.deci nu toti sunt la fel...dar sunt destul de multi "cocalari" cum le spui tu care prefera sa iasa cu prieteni si sa le faca p proastele de langa ei sa planag atunci ei cica se simt "barbati" dar de fapt sunt niste leprebig grin

| baby_6195 a răspuns:

Mie una imi plac smecherii dar pana la un punct. Plus ca stiu ca nu poti sa ai cu ei o relatie calumea. dar ma atrag. Nu prin faptul ca se fac manga, ca injura si ca fumeaza. Prin increderea pe care o emana si prin charmul lor. crezi sau nu mai sunt si baieti aparent rai dar pe care daca ajungi sa ii cunosti o sa te miri de cum sunt de fapt.

| Diiiidi a răspuns:

Buna! fetelor le plac genul ala de baieti pentru ca aceia sunt rebeli, se imbraca cu cele mai traznite haine, pentru ca pe parinti nu ii intereseaza de loc de ei, nici mie nu imi plac baietii aia,tongue tu sa nu te schimbi ramai asa si lasa ca iti gasesti si tu o prietena ai sa vezi!

| loveispain a răspuns:

Pai din comentariile de aici am vazut ca multe fete au negat ca le plac baietii mai smecherasi.sincer uite ca eu am avut o problema destul de mare din cauza temei acesteia.si mie imi placeau baietii rai mai smecherii si de aceea am acc sa fiu cu un baiat de acest gen dar dupa ce am acc sa fiu cu el, si-a schimbat comportamentul pentru ca, el credea ca mie nu imi placea km era el.se schimbase nu injura nu bea bine ca nici inainte nu bea ft mult adica exagerat.dar totusi s-a schimbat iar dupa 3 luni de zile a aflat de fapt ca eu de aceea am acc sa fiu cu el ca imi placeau baietii rai si am avut de suferit.ca sa ma invete minte se transformase complet nu il mai recunosteam incepuse sa bea exagerat pana nu mai stia de el injura si de fata cu mine nu ii pasa de nimic si cand ii reprosam ceva fata de comportamenul lui singurul lucru pe care mil zicea era ca "din vina ta sunt ce sunt acum,accepta pentru ca iti plac baieti rai,uite acum ai unul"era groaznic nu mai suportam intr-o seara ne-am certat foarte raw imi reprosa ca mi, am batut joc de el si incepuse sa tipe la mine si mi, a zis sa "il las dracu in pace sa il lase toti dracu in pace "(scuze expresia dar reproduc spusele lui).aia a fost picatura care a umplut paharul si i-am zis stop gta cu asta relatia chiar nu mai mergea nu mai era el baiatul ala dulce cu care ma obisnuisem nu mai era bun si primeam exact ce vroiam un bad boy. dupa cateva zile si.a dat seama si el de ce facuse si de atunci tot isi cere scuze si imi cere sa il iert.tin la el si stiu ca a fost vina mea.acum mi-am dat seama ca nu imi plac baieti rai ci cei buni cu care poti avea o relatie linistita. lectia mi-am primit-o si am acc scuzele lui iar acum totul e bine ca inainte.nu faceti greseala sa va indragostiti de baieti rai, cel putin pentru mine e iatul pe pamant.mi.a placut mult intrebarea ta.

| sabadios1 a răspuns:

Eu sunt fata si nu imi plac deloc "smecherii". Mie imi plac baietii la locul lor si foarte cuminti.

| Rev_4737 a răspuns:

Eu cred ca uneorii, fiindca fetele nu gasesc un baiat asa cum vor ele, dar cunosc un baiat mai rau asa si mai dur, dar care le acorda atentie, li se pare atragator si le place ideea ca viata lor poate devenii putin mai incitanta, unele nici nu se gandesc ca acel baiat poate sa le raneasca. Uneori acesti tipi sunt pur si simplu atragatori. Eu am fost cu unul rolling on the floor)) nu a fost nu stiu ce relatie dar ma ranit putin laughing Dar inca imi plac baietii care uneori risca putin sa se distreze sau fac o prostiee dar si sa fie relaxati si atenti unoeri, sa fie un echilibru. Iar unele fete pur si simplu sunt atrase de bad boys laughing

| ColorfulDreams a răspuns:

In primul rand nu e frumos sa critici si sa cataloghezi oamenii. poate uni din acei baieti au avut niste probleme personale si din acel motiv sunt asa

eu sunt fata si nu vreau sa ma cataloghezi gresit sau sa.ti faci o parere gresita despre mine, dar eu ma simt atrasa de acest tip de baieti si chiar sunt intr.o gasca de acest gen.de ce? pentru ca sunt o fire mai impulsiva si nebuna si nu cred ca as putea sa fiu cu un baiat cuminte, desi nu exclud acest lucru, sunt deschisa la aproape orice.de exemplu daca s.ar lua cineva de mine, fie el fata sau baiat eu as sari sa ma cert cu acea persoana

consider ca fiecare are dreptul sa fie si sa faca ce vrea fara sa fie judecat de alte persoane

| Alexutza_2772 a răspuns:

Eu sunt fata si nu-mi plac genul ala de baieti. Adica ai dreptate un timp care-si pune pe el o pereche de pantaloni lugi si nici nu si-i pune bine de i se vede tot si cu un tricou d-ala mai lung. Se da mare ca e ''smecher'' asa cum zice el. Chiar nu-mi plac genul ala de baieti. Bine poate arata bine dar nici chiar sa exagereze adica : sa fumeze, sa se drogheze. Ma rog. Mie nu-mi plac si atat! Pa, pa!