| GabrielAlfa a întrebat:

Intrebare inclinata spre fete. Fetelor le plac baietii linistiti, draguti, timizi adica "catelusi"?

13 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Mie, sincer nu. Daca ar fi ''catelus'' cum i-ar mai oferii protectie iubitei? Acum depinde si de fata, nu toate avem gusturi la fel. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?big grin

| deeadragutza2 a răspuns:

Mie sincer nu imi plac baietii cuminti prefer genul baietilor mai de cartier decat unul timid. nu stiu de ce dar chiar ma atrag baietii mai rai poate si pentru faptul ca m-am invatat minte de cand am fost cu un baiat foarte timid si a trebuit eu sa fac primul pas si sa il sarut. asa ca prefer baietii cu tupeu

| GabrielAlfa explică:

Ce multe raspunsuri la ora asta si abia am pus intrebarea acum 20 de min laughing. Si oricum mersi de raspunsuri happy.

| love96 a răspuns:

Daca as vrea un baiat gen "catelus" mai bine mi-as lua un catel, sincer. mie una imi plac baieti care staiu sa ia atitudine, nu sa ma oblige, dar sa stie cum sa ma ia pana fac ca el( nu ca i-ar fi prea usor)...linistit si timid, adica daca mergem undeva( o petrecere cv) sa nu scoata nici un sunt, acum pe bune, cine ar vrea un asemenea prieten,, dar de dragut, normal ca ar trebui sa fie macar putin dragut,,, laughing,,, asta e parerea meawinking

| ralucutza12345 a răspuns:

Crede-ma ca e mult mai bine sa ai un astfel de prieten decat un golan, vagabond, fustangiu etc. dar nici prea "catelus" ca deja aia inseamna prostiebig grin

| TurnOn a răspuns:

M.nu prea...adica as prefera de o groaza de ori unu indraznet si glumet decat unu linistit si timid.mai intreaba si alte fete ca fiecare are alte gusturiwinking

| r0xx a răspuns:

Mie sincer mi-ar placea un baiat tupeist, glumet, cu picioarele pe pamantlaughing; bineinteles care sa iti starneasca incredere si sa te simti protejata in preajma lui...dar de asemenea sa aiba si o parte romantica.o latura mai sensibila:X:X; deci raspunsul meu:nu vreau un cateluslaughing

| RaduManole a răspuns:

Huaaaa! Gaby daca te referi la tine prin "catelus" doar shht! nu te lua dupa raspunsuri...toate zic ca vor mai jmen. eh... relatie care sa nu dureze nici 2 saptamaniwinking

| KidHug a răspuns:

Doar celor care nu au incredere in ele,si cred ca, avandu-i pe ei la picioare, dobandesc putere si din astea! happy

| NewSummer2013 a răspuns (pentru KidHug):

Sunt perfect de acord...

| KidHug a răspuns (pentru NewSummer2013):

Stiu! Fiindca e adevarat!winking

| Murrdock a răspuns:

In orice caz, ca tine NU

| euAndrada a răspuns:

Mie Da.