| ofataanonima a întrebat:

O intrebare pentru fete`batting eyelashes
Maine seara trebuie sa ma duc la un majorat... Problema e ca sunt pe stop si am o rochita crem mulata... ce nu merge cu chiloti normali. si ob`uri nu pot sa port. ce sa ma fac`crying
Help me`:-x Fundita kiss

11 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

Ori porti boxeri ori...ob-uri.

| oana_2914 a răspuns:

Buna! stiu cum e... si eu am fost intr-o situatie similara si tot rochita crem aveam...
Am cumparat boxeri pentru fete, o culoare deschisa si am rezolvat problema.

Sper ca te-am putut ajuta, si distractie placutahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

N-am priceput de ce CREZI că nu poţi să foloseşti OB-uri!

Chiar dacă eşti virgină, poţi folosi LINIŞTITĂ, preferabil OB-mini - dar să fi atentă când le scoţi!

De asemenea, e preferabil să nu laşi mult timp un ob, ca să nu se "umple" complet, deoarece va fi mai "greu" de scos!

Dacă ai menstruaţie abundentă, atunci NU sunt prea indicate ob-urile - deoarece TREBUIE să le schimbi foarte des!

Oricum, aşa cum spunea şi Elena_Ely_1984 : "nu mori o noapte", chiar dacă schimbi 5 ob-uri...

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

Totusi nu cred ca e cazul sa schimbe 5 ob 3 maxim

| neutrino a răspuns:

Pe cine deranjeaza daca nu vei purta chiloti? Oricum, raspunsul acesta il asteptai. Distractie placuta si nu uita ca nu ai chiloti!

| Nucreeed a răspuns:

Inca un motiv sa ma bucur ca sunt baiat smug :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sigur si comod este ob.decat sa stai cu grija toata seara.nu mori o noapte daca porti ob.

| AndreeaaD a răspuns:

Regret sa te dezamagesc dar daca e asa nu ai de ales, trebuie sa te imbraci cu altceva sau sa cauti niste chiloti care nu se vad cum a zis si oana_2914, niste boxeri care sa fie aceeasi culoare cu rochita si sa nu aiba acele dungi.

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Poti sa-ti pui tamponul pe bikini...eu asa fac.Singura problema este ca trebuie sa mergi la toaleta de mai multe pri sa te verifici si sa mai ai inca 2 sau 3 tampoane la tine, asta in caz ca iti curge mai mult. Distractie placuta!