| ofataanonima a întrebat:

O intrebare pentru fete`batting eyelashes
Maine seara trebuie sa ma duc la un majorat. Problema e ca sunt pe stop si am o rochita crem mulata... ce nu merge cu chiloti normali. si ob`uri nu pot sa port. ce sa ma fac`crying
Help me`love struck Fundita :*

5 răspunsuri:
| Larisa18 a răspuns:

Simplu. Schimbi rochita cu o pereche de pantaloni/blugi eleganti si problema este rezolvata. Asa poti purta si chilotii normali fara probleme.

| SecretName03 a răspuns:

Am auzit ca in situatii din astea. poti cumpara de la farmacie vitamina k.Aceasta iti va opri menstruatia.dar nu stiu daca este buna pentru organism

| biaX a răspuns:

Ia-ti chilotei cu danteluza pe margine.

| mabuhay a răspuns:

Mai bine nu, ai sa te simti confortabil.

| Xandr a răspuns:

In niciun caz nu lua acele pastile. Nu le poti lua de capul tau fara recomandare si oricum nu se merita pentru o seara, un majorat. Totusi in cazul in care chiar nu poti folosi ob-uri si nu poti purta alta rochita, da cel mai potrivit este sa porti chilotei crem cu danteluta pe margine si absorbante fara aripioare pentru a nu iesi in evidenta. Bafta si anunta-ne pentru ce varianta ai optat in final. Distractie placuta! happy