| Nimikdspus a întrebat:

O intrebare pentru fete te dezvolti dupa sau inainte sa iti vina ciclul?

8 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Si inainte te dezvolti, dar eu cred ca mai mult te dezvolti dupa ce apare. happy

| T4ny4 a răspuns:

Si inainte si dupa.

| Swallow a răspuns:

In timp. In decurs.Si inainte -si dupa happy

| Viviluka a răspuns:

Si dupa si inainte. Mie asa mi s-a intamplat. Au inceput sa imi creasca sanii inainte sa imi vina. Si apoi dupa da mai mai dezvoltat un pic

| XtmCamiii a răspuns:

Pai si normal dupa ce'ti vine ciclul [pe.s o intrebare pentru mine esti fata ]nu de alta doar pentru cultura mea :]]

| XtmCamiii a răspuns:

Da pai o sa iti explice mama ta ea stie cel mai bine happy

| Lidiushk a răspuns:

După ce îți vine prima menstruație.E semnul că începe transformarea dintr-o fetiță în femeie. Apoi începe creșterea părului în anumite părți ale corpului, creșterea sânilor, apariția acneei, joacă hormonii și altele.laughing