| alexandru17 a întrebat:

O intrebare pentru fete!

Răspuns Câştigător
| Mada_7170 a răspuns:

Sa fie solide, cu muschi. Nu imi plac scheleti.

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Care esti tu din poza, cainele sau boracu?

| iulia_7948 a răspuns:

Probabil este direct proportionala cu marimea mintii tale si se masoara in Angstromi. Baiete, organul genital mascul cu cat e mai mare, cu atat provoaca mai mare durere. Treci peste faza cum ca fetele o vor cat mai mare. fetele de varsta ta poate, care nici nu au vazut-o.

| SentimentalConsil a răspuns:

sa spunem ca tu nu corespunzi descrierii care te ajuta cel mai mult, ce o sa faci? fi mai omule asa cum te-a nascut mamicu tau, de ce nu intrebi pe fete sa-ti descrie cum ar vrea sa aiba sufletul un baiat?