| Spaiky a întrebat:

Intrebare pentru fete! Fetelor eu sunt un bastard sentimental si imi place sa pun mane pe sani/fund la fete. Voi ce simtiti in acel moment? Cand punem mana pe sani? Este o senzatie de placere?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Spaiky,nu esti un bastard sentimental,esti un baiat normal,putin cam prea indraznet,pot sa spun.happy
Acum,o fata care va rade sau va sta sa o atingi cum vrei tu,e o fata mult prea dornica de atentie,fara principii,fara rigori,usuratica,pepiniera a viitoarelor panarame.
Daca te vei trezi impins sau cu doua palme in plina fata,fata e educata si tine la demnitatea ei de vertebrata.
Si,intre noi,nu simte mare lucru fata respectiva, respectivele zone are importanta sa le atingi in momente mult mai intime, nu pe strada sau la scoala, chiar nu simte nici o placere!

| AndruţHere a răspuns:

Este ca şi cum ai întreba un băiat "ce simţi atunci cănd îţi pun mâna nuştiuunde".În primul rând nu se scrie "mane".în al doilea rând depinde de fată. Dacă este piţipoancă sau curvă în devenire, râde, pare că se simte bine şi cuceritoare. Dacă este una mai seriosă şi cu neuroni, îţi trage una. Înţelesai?

| RagingZeus a răspuns:

Senzatia de placere vine abia dupa ce te scalpeaza de sa iti treaca de pipait, obsedatule.

| Bubuletsss a răspuns:

Pai...Daca este curva sau se gandeste numai la **** da e o senzatie de placere. Daca e o fata care vrea ceva serios iti da doua palme.