| DOGinthecartie a întrebat:

O mare DILEMA baiatul pe care il plac se comporta ciudata intr-o zi sta cu mine glumeste vorbeste cu mine imi spune si sa il pup, iar cealalta zi se comporta ciudat nu mai are energie nici de a sta cu mine. De ce face asta? FUNDA MARE URGENT!

Răspuns Câştigător
| alexa2829 a răspuns:

Eu sincer cred ca are pe altcineva sau in orice caz nu vrea o relatie serioasa.Asa face si prietenul unei prietene, apoi i-a spus ca vrea sa o fu*a! Ai grija de tine nu fa aceasta prostie apoi o sa se laude, insa daca si lui ii place de tine intrebare ce are, dc nu se simte bine in preajma ta, poate esti tare draguta adica areti bine si este gelos.Ai grija :*!

| DOGinthecartie explică (pentru alexa2829):

Am aflat raspunsul dar multumesc tu ai fost mai aproape...ma place doar ca prietena dar e greu sa fie intr-o relatie pentru ca el pleaca in strainatate.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| achilleskingg a răspuns:

Nu te mai place sau e drogat

| DOGinthecartie explică (pentru achilleskingg):

Are 15 ani cum sa fie drogat?