| federerdinamo a întrebat:

Sunt intr-o situatie ciudata. Baiatul pe care il plac mi-a spus acum cateva saptamani ca el chiar tine la mine. Ieri m-a invitat la film pe mine si pe cea mai buna prietena a mea pe cr spune el o place...insa vorbeste despre ea cu "AIA". Eu nu stiu ce sa mai cred imi spune ca tine la mine iar pe cealalta parte spune ca o place pe prietena mea ce mai buna insa vb cu mine despre ea cu "AIA"...si nu vrea sa ii spuna nimic, in orice caz ei nu prea cred ca ii place de el. Va rog spuneti-mi parerea.:-s:-s

2 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Sa spui adevarul e mereu bine!

| Liana [] a răspuns:

Tare indecis mai e baiatul asta. Ori se joaca cu amandoua, ori chiar nu stie ce vrea.Desi nu mi se pare corect sa se foloseasca de tine ca sa ajunga la prietena ta... Oricum, succes!