| anonim_4396 a întrebat:

O marime a penisului intre 12-15cm poate satisface/dezvirgina o femeie? Aveti prieteni cu astfel de marimi? Sunteti multumite?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mic de tot frate, fara 22-25cm nu ai ce face

| corbulalbrosu a răspuns:

DA. Fara discutie, in mod cert. Un penis cu dimensiunea respectiva poate fi considerat ca avand marimea medie in Romania. Sanatate!

| Donsavas a răspuns:

Da,este in regula. Plăcerea sexuala este in creier. Satisfacția emoțională o poate ajusta pe cea fizica. Oricum, nu ai probleme cu asa mărime.

| HazelEyes77 a răspuns:

Poate dezvirgina o femeie bineinteles.

| AdinaanidA a răspuns:

Văd că ți-au răspuns doar bărbați. Îți dau părerea unei fete.
Sub o grosime de 4, 5 cm, poți să o ai și de 30 cm lungime că tot cam în zadar e.
După întrebările de aici de pe site, văd că pricepeți mai greu.
Deci, reține. În primul rând contează grosimea. Așa că nu mai tot întrebați aiurea cât de lung trebuie să fie că e irelevant.

| ARar2805 a răspuns:

Asta e marimea medie in Romania. Poti dezvirgina si cu degetele sau cu un penis de 8 cm. De pe la 13 cm in sus incepe sa se simta dar da poti dezvirgina.