| Lebăda a întrebat:

O plac pe colega mea de banca, care are 11 ani si eu la fel, radem cand spunem o gluma buna in ore, vorbim, ne intelegm cam fff bine. I-am spus ca o plac, insa ea se comporta la fel si nu vrea sa spuna ca ii place de mine( nici nu stiu daca ma place). Ce sa mai fac?
Va rog nu dati raspunsuri gen: HaHa! O prostie sau sa fiti badarani. pls

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca vrei s-o iei si de nevasta, ori am venit de pe Marte ori maimutele devin mai inteligente decat oamenii, oare?