| anonim_4396 a întrebat:

deci vreau sa stiu daca o fata ma place prin comportamentul ei, glumim unul cu altul, radem, ne luam apararea unul altuia, vorbim des, ne mai certam in gluma. Pot fi semne ca ma place si nu vrea sa spuna?

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Intr-un fel da
am patit asta cu o fata si cand in sfarsit m-am decis s-o intreb daca ma place si vrea sa fie ceva intre noi.a zis : ce ai te-ai ticnit cum sa-mi placa de tine...
am ramas masca, uneori fetelor sunteti greu de inteles

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pot fi si semne ca te place si poate e prea rusinoasa sa recunoasca

| AnoNNN1m a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la ea sa casti gura cat oana roman cand mananca ingheta ii faci masaj la buze si daca te plesteste nu te placewinking

| alexiys a răspuns:

Da,ar putea fi semne si sa nu iti spuna