| anonim_4396 a întrebat:

O prietena i-a masurat recent penisul iubitului ei si a zis ca are 12cm si ca e cam mica. Si eu sunt curioasa sa vad marimea penisului iubitului meu, dar nu stiu cum sa intreb laughing Mi se pare ca 12cm suna a marimea okay...

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-adevar 12cm este un penis mic, unul mediu ajungand la 15cm, iar peste 18 cm, fiind unul mare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza studiilor efectuate de echipe de cercetatori si medici, care au efectuat masuratorile im mod profesional dar si pe baza unor experimente pe grupe de femei de toate varstele, a reiesit ca majoritatea femeilor supuse testarii, si-au exprimat preferinta pentru un penis de 15-16 cm lungime si cu circumferinta in jur de 12 cm. Acceseaza urmatorul link si citeste cele prezentate si precizate de persoane autorizate : http://unica.md/......-femeilor/

| mihai69 a răspuns:

O compari cu un obiect a cărui dimensiune o cunoști (pachet de țigări, spray etc.)
Da, 12 cm poate fi chiar foarte OK dacă e corect folosit!

| Emilian65 a răspuns:

Un penis de 12 cm este suficient pentru a satisface orice femeie.

| Lostlyric a răspuns:

Dacă te face să te simți bine, de ce vrei să-l măsori? Te ajută cu ceva dacă are 1 mm sau ditamai bastârca de cal? Sau te ajută faptul ca e funcțională și își face treaba?

| Iustinianius a răspuns (pentru Lostlyric):

Am auziut prietena mea cand vorbea cu altcineva ca nu sunt bun la sex ( penisul meu avand o marine de 14-15cm) am intrebat-o daca ceva nu e in regula, ea mi-a zis totul e bune, dar nu doar o data am vazut-o cum se uita insistent la alti barbati cand eram impreuna in oras, ma tinea de mana si ramanea pur si simplu blocata la altii
Astept pareri
Multumesc

| PumpkinDoll a răspuns:

Spune-i ca vrei sa-i faci o mooie, iti iei rulata sau o riglarolling on the floor

| Xelon a răspuns:

Daca erai profesionista il masurai din privire, dar cum nu esti iti ramane doar sa il intrebi.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man 12 este media in Romania la lungimi de penis. exista si tari cu medi mai mici si tari cu medii mai mari, depinde de genetica.

| Anemona2020 a răspuns:

Doamne mai fetelor voi va auziti? Cati ani ai tu?
Alte intrebari nu aveti mai decat despre marimea penisului? Intreava l direct daca te intereseaza asa mult sau asteapta pana ti o arata el? Aiureala

| Verescu a răspuns:

Lasa ca totusi te gadila bine nu ati face rani.

| Pisicutzza69 a răspuns:

Il intrebi pur si simplu in plus e ok 12 cm, acum depinde si de varsta