| Burein a întrebat:

Am 15 ani, inaltime 1.70 si greutate 73kg, iar marimea penisului fiind de 12cm lungime si 6 latime in stare flasca, iar in stare de erectie fiind de 18cm. Intrebarea mea este daca o sa slabesc o sa-mi mai creasca penisul?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut stimate utilizator, stai calm penisul tau va creste, fiindca el creste in functie de marimea genetica progrmata, poti sa slabesti si sa te ingrasi nu are nici o legatura, oricum penisul tau este de o marime peste medie.
Iti urez mult succes.

| darrio2007 a răspuns (pentru vocea):

Daca ii spuneai ca are penisul mic nu te mai premia. Tipic copiilor de azi.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai,mai scurteaza-l. Ca nu esti pui de armasar.

| Emilian65 a răspuns:

Normal, el ar trebui sa mai creasca si fara sa slabesti.