| afrodita3333 a întrebat:

O prietena m-a rugat sa intreb urmatorul lucru.Ea cu prietenul ei fac petting si au folosit si un vibrator...ma rog,ideea e ca ea crede ca nu mai e virgina pentru ca atunci cand au folosit vibratorul nu i-a curs sange, nu a durut-o a intrat fara probeme laughing (nu era unul foarte gros era cam de 2 degete) E posibil sa nu i se fi rupt himenul si sa fie inca virgina? Usurel cu mistocareala laughing va rog!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e obligatoriu sa iti curga sange la dezvirginare si ma mir ca fata sa mai fie virgina dupa ce a,, facut-o,, cu vibratorul

| Maaryyneelaa a răspuns:

E posibil chiar daca nu i-a curs sange sa nu mai fie virgina si sa fi avut himenul elastic, dar mai exista si o mica sansa sa mai fie inca virgina!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca nu a tasnit sangele, este inca virgina

| pursisimpluAlex a răspuns:

Nu curge sange la toate fetele. si nu cont ca a "facut-o cu vibratoru" daca nu la introdus destul poate fii inca virgina dar sa stii ca daca ia o oglinjoara sau il pune pe iubitul ei ( oricum eu cred ca e vorba de tine) sa se uite se observa daca himenul este acolo sau nu.

| FckYeah a răspuns:

Pai, din punct de vedere fizic, cam asa s-ar zice ca n-ar mai fi virgina, dar din pct de vedere moral, inca e. happy Succes. Funda?

| BugsBunny034 a răspuns:

Buna
Ti-as recomanda sa mergeti la un medic specialist si va analiza situatia daca este chiar foarte important. Depinde si de varsta fetei...

| Gabitzaaaaaaaa a răspuns:

Virgina esti pana in clipa in care ai primul act sexual chiar dc ti-se rupe himenul si nu ai facut-o esti virgina

| Choko a răspuns:

Depinde,de himenul fiecarei femei daca este elastic este posibil sa nu curga. In unele cazuri sa nu curga deloc si sa nu simta nicio durere iar in altele sa curga putin si sa aiba dureri groaznice! Iar in alte cazuri femeile se nasc fara himen. Cel mai bine ar fi sa se duca la un ginecolog, asa ar stii sigur!