| RAY a întrebat:

O relație toxica intre doua persoane virtual se poate cumva schimba in realitate?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. În realitate li se duce tot tupeul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mergeți la o terasa, vorbiți, eventual beți o bere, mai râdeți una alta, apoi ii **** o sticla în cap.

| Gusticel a răspuns:

In realitate nu ar mai avea tupeu sa comenteze la mine ca le dau cu bata in cap

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum o mai duci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ma lupt cu depresia man și cu singurătatea, aștept sa treacă scenariul rosu sa se redeschidă sălile de cinema. Aștept primăvara, nu știu, ma gândesc sa plec pe dincolo câteva luni, da acolo e mai rău cu restricțiile ca la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se schimbă da. sexul poate ajuta la eliminarea toxinelor din corp.
Între băieți o bere rece, ajuta la formarea de noi prieteni, câți se cearta arăți s-ar înțelege de minune fata in fata. Nu ai cum sa tii pica de cineva.

| SG1995 a răspuns:

Nu! Also, dacă e toxică e toxică si pentru tine, si pentru ea, așa că las-o naibii de treabă și caută pe cineva cu care să ai o relație funcțională.