| Enache_Bogdan_1906 a întrebat:

O sa fiu direct cu voi. Am 15 ani si prietena mea 14. Ea vrea sa facem sex. Nu am nimic impotriva, normal, doar ca nenorocesc fata la varsta asta. laughing Ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| qCrazyMan a răspuns:

Daca vrea sex la 14. ani. stiu si eu. nu prea ii fata cuminte, mai e virgina? laughing

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fata e proasta si fara minte.Nu te complica.Sa nu ai necazuri.

| Doub a răspuns:

Iooi, abia şi-a facut buletinul. Loool.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu cred ca sunteti pregatiti de sex.

| NameHarris a răspuns:

Acuma nu-i fi tu taur laughing Mai mult ca sigur te nenoroceste ea pe tinehappy

| BlackStar99 a răspuns:

D-apăi cu tineri dinastia, nici viitorul nu mai îi ce-o fost.