| traficanta a întrebat:

O sa ma duc in curand la tara./ce sa fac sa nu ma plictisesc?!

10 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Sex in capita de fan!

| PrecioussGirl a răspuns:

Depinde ce iti place tie sa faci. iti place sa citesti? atunci iti recomand cartile cu vampiri.big grin (amurg, academia vampirilor, jurnalele vampirilor, sange albastru etc). multa actiune, dragoste, etc. mie imi plac la nebunie.

| BlueBird a răspuns:

Maturi ograda, speli blidele, duci vaca, aduni fanul, dai de mancare la rate la pui si la caine, te joci cu mata, dai apa la cai, faci curat in grajd dai mancare la porci faci curat la proci. Tu ce credeai ca o sa faci la tara?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Tu vorbesti de plictiseala la tara? eu nu stiu cum sa ajung mai repede acolo,pentru ca e frumos, e aer curat, intr-un cuvant" minunat" si nu stiu cu ce sa incep.si tu vorbesti de plictiseala?raised eyebrows

| Daria a răspuns:

Daca acolo ai prieteni sau cativa copii cu care te intelegi puteti sa origanizati o bataie cu apa.laughing,e foarte distractiv.Puteti sa faceti un picnic cu tot felul de mancaruri delicioase(eventual facute de voismug ).Daca aveti pe acolo un lac sau un paraias puteti merge acolo sa va distrati...happyOrganizati o iesire cu cortul,daca este prin preajma o padure sau o poienita. Puteti urca pe dealuri/munte, daca este asa ceva acolo. Puteti sa faceti tot felul de chestii dragute din flori.happyVa jucati cu animalele, incercati sa dresati catelusii.Stati la plaja pe iarba, va bronzati.Organizati tot felul de concursuri distractive,rasfoiti reviste si comentati vedetele, ascultati muzica, dansati si faceti karaoke.Sunt o multime de activitati prin care te poti distra cu prietenii cand esti la tara.happy
Daca o sa fii singura,citeste,ajutati bunicii pe la treburile gospodaresti,da-te pe leagan,asculta muzica la casti in timp ce stai pe iarba,fa plaja,dormi etc.
Sper sa iti fie de folos ideile mele, si, distractie placuta la bunici!kiss

| 211wasgnij a răspuns:

Nu iti face griji, bunicii o sa te puna la lucru, numai de plictiseala nu vei avea timp.

| Annd a răspuns:

Stai in casa...gen

| ioska a răspuns:

Eu ma dau la fetele de acolo...ca is mai botaniste, ce ii dreptt ca imi mai umfla ciudosii aia ochii ca le frec femeile, dar daca nu risc nu castig big grin

| LitlleSusan a răspuns:

Deseanaza peisaje...fa pozebig grinbafta

| Cookie_2399 a răspuns:

Depinde in ce loc mergi l tarasi ce iti place sa faci. eu traiesc la tarahee hee si am campul langa minelove struck este foarte frumos in toate anotimpurile in special vara si iarna. Vara sunt multe flori animale si iarba verde:X. Iarna sunt plin de copii cu saniutzele. Este frumos la tara daca esti crescut acolo sti sa te distrezi la locul natal