| anamaria22 a întrebat:

Am vacanta! Ce sa fac su nu ma plictisesc?
PS:stau la tara

Răspuns Câştigător
| stiiix a răspuns:

Invita'ti prietenii la o bulgareala sau iesi cu sania, cu ciolofanul. Ai ce face chiar daca stai si la tara.
Descarca'ti cateva filme si organizati la cineva o zi a filmelor, cu popcorn si tot tacamul. Sau incearca sa citesti o carte, desenezi.
Fa ce'ti place tie sa faci!big grin

8 răspunsuri:
| Name2 a răspuns:

1)Te duci la munte
2)Iesi cu prietenii
3)Faci ce iti place cel mai mult

Ma mai gandesc si o sa iti spun.Sarbatori fericite!

| trixie13 a răspuns:

Dormi la prieteni
Organizeaza petreceri in pijamale
Joaca'te in zapada
Suna oameni cu necunoscut
Sper ca te; am ajutat...
funditaaa?

| toni_3014 a răspuns:

Gratar, Plimbari, Da-te cu sania / schiuri / snowboard prin padure. Un gratar in zapada la o partida de sanuis. Perfect. iti spun eu.

| lemmon a răspuns:

Pc, tlf, cu sania, reviste, tv, ajut-o pe mama in gospodarie, citeste un roman[mai multe]etc. sunt multe lucruri de facut.nici nu o sa simti cum trece timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face o gramada de lucruri :
-ajuti parintii la treaba
-ajuti vecinii
-mergi cu cainele la plimbare...
-iti inviti prietenii la un joc cu mingea
-te plimbi prin padure
Ai o gramada de posibilitati.

| IoanaAndrei a răspuns:

Abordand problema ta dintr-un alt sens, ai putea sa incerci oricare din urmatoarele chestii: sa te dai cu sania (am auzit ca la tara sunt niste zapezi foarte smechere), sa te plimbi prin padure (ziua) (am auzit ca la tara sunt paduri); ai putea sa te uiti la desenele animate de Craciun care sunt pe toate posturile, sau chiar mai rau, sa desenezi iarna in toata splendoarea ei. Cu Mastercard, posibilitatile sunt nelimitate!

| Emii_7808 a răspuns:

Ai atatea de facut. Ca de exemplu : mesul la colind, iti aduni prietenii de acolo si va intalniti, va jucati carti, remi ( adu si tu ceva ), daca e zapada jucat-va, colindati satul.

| Johnny77 a răspuns:

Da-te cu placa man. www.snowrocker.ro