| adrianajollie a întrebat:

O sa`mi petrec revelionul alaturi de baiatul pe care il plac the most si cativa prieteni de`ai lui! am nevoie de cateva sfaturi cu privire la comportamentul pe care ar trebui sa-l adopt adica... sunt sigura ca dp cateva shoturi voi putea sa ma dau la el si toate chestiile de genul insa nu vreau sa par nici disperata nici insistenta happy deci? FUNDAbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Fii calma, nu avea emotii, poartate destul de firesc... s incearca sa fii cit de simpatica poti. Vorbeste la tema, nu te abate, si la urma urmei o sa fie nevoiti sa te placa, doar esti prietena prietenului lor. Succes

| wannabe a răspuns:

Fi tu insati !

| Mihaela a răspuns:

'wannabe' are dreptate. Trebuie sa fii tu insati. Nu prea am inteles, pe cine nu vrei tu sa 'sperii' cu comportamentul tau, pe prietenii lui, sau pe el. Oricum, el trebuie sa te accepte pentru cine esti tu, nu pentru cine esti cand esti alaturi de el, iar prietenii lui de asemenea, ar trebui sa te accepte ca fiind iubita prietenului lor.
Nu stiu daca ai inteles ce am incercat sa-ti relatez, oricum, succes!