| anonim_4396 a întrebat:

O sa sune cam aiurea. Sunt fata si imi place de una, dar care nu vrea sa para fata. Adica este fara dar se comporta si se imbraca [,] ca un baiat.Si are si prietena. Dar arata mult prea bine si se poarta foarte frumos cu oricine. Stiu ca este ciudat dar imi place.Mult. Ma puteti ajuta? Dar nu incepeti cu "Vai.cum sa iti placa de o fata?" sau chestii de genul asta. Multumeschappy

12 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Fa ce simti. Daca iti place, spune-i(dar daca are prietena, nu mai merge...).
Daca fata se comporta ca un baiat, inseamna ca nu vrea sa fie fata.
Si... tu esti sigura ca ai asemenea inclinatii? Fii sigura inainte sa faci un pas gresit.

| Anda_5509 a răspuns:

@ Rock vivi:esti un mare nesimtit.CAre ar fi problema ta daca ar avea alte inclinatii sexuala? Copil facut la droganeala.
Un Sfat:CUMPARA-Ti O VIATA!

@ iulianvlad: Redtube ah? Partintii tai stiu ce faci?happyCred ca ar fi mandrii:p.Inseamna ca fregvetezi des pe acolo, te satisfaci singur. daca nu s a gasit nici o fata care sa stea cu tine...sorry.Vei sa ti zic si de ce?:pentru ca esti un cocalar, un pierde vara, un mare prost. n ai nici un scop in viata, habar n ai sa legi 2 cuvinte. Drum bun.

CAt despre intrebarea ta. e putin anormala, dar pana la urma e viata ta, faci ce vrei. Daca esti sigura ca ti place fata aia, fii tu, incearca sa fii cat mai naturala. DAca e sa fie, sa fie.Succes,si ai grija sa nu iei o decizie gresita.

| Agapimu a răspuns:

Hm. Se pare ca avem o lesbiana aici:devil))
scuzebig grin

| hugo a răspuns:

Yuhuhappyesti libera sa iti placa/sa iubesti pe oricine... daca iti place dc nu ii spui ca si tie iti place de ea, poate vrea sa aiba 2prietenehappysau poate va renunta la actuala pentru tine... daca nu ii spui nimic, sau macar sa ii dai de inteles, eea nu cred ca are cum sa isi dea seama ca o placi. "VAI CUM SA ITI PLACA DE O FATA:O?" tongueglumeschappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai si tu pe linga ea pina te imprietenesti cu ea, dupa care trebuie sa observi daca are aceleasi "porniri"ca tine si intr-un final cuplaj in 69 de prinderi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...ar fu cool sa vad pe redtube 2 lezbiancebig grinscuzelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

No si daca ii plac fetele ce, daca as fi fata as fi lesbi, poate doar din cauza ca sunt baiat, dar ma rog eu cred ca e ceva normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, ia acest id dany_lazar09 si iti voi spune eu ce sa faci.winking astept sa bagi id meu in lista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, ia acest id dany_lazar09 si iti voi spune eu ce sa faci.winking astept sa bagi id meu in lista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi place de o fata recunosc:dnu am curaj sa-i marturisesc, de teama sa nu ma refuze:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ii spune direct, ia-o incet, uita-te dulce la ea, cand treci pe langa ea mai atingea...si pe ea toatea astea o vor atinge si o vor face sa fie cu tine...cand prinzi ocazia sa fiti singure strange-o in brate, sopteste-i ceva usor la ureche si va fi bine crede-ma am trecut prin asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dat din intamplare peste mesajul tau si m-am gandit sa scriu si eu ceva poate te va ajuta. Stiu ca in primul rand te gandesti ca nu poti sa faci niciun pas ca poate ea te va refuza din moment ce are prietena si e normal sa te gandesti la asta, dar crede-ma de foarte multe ori lucrul asta nu conteaza daca si ea te place sau mai bine zis daca tu reusesti sa o faci sa-si dea seama ca pe tine te merita. Actioneaza, nu sta si iti pune o mie de intrebari la care nu poti gasi raspuns fara sa ai reactia ei, asa ca incearca sa te apropi de ea, sa va imprieteniti, dar ai grija sa i sugerezi subtil inca de la inceput ca tu ai vrea o relatie, nu doar o prietenie. Iti urez succes si traieste clipa, daca simti ceva pentru ea, actioneaza!