| anonim_4396 a întrebat:

O sa va doara capul...

Cand eram mai mic m-am indragostit de o fata, pentru ca dupa ceva timp sa imi zica ca nu ma iubeste si nu m-a iubit niciodata(vreo 4 anisori).
Dupa aproape 3 ani am reintalnit-o si sentimentele sunt aceleasi pentru mine. ea mi-a zis (rar) ca ma iubeste (dar in felul ei ). De 6 luni incerc sa incep o relatie cu ea (consider ca o relatie incepe de la primul sarut) dar ea nu vrea pe motiv ca daca nu merge relatia nu ar putea sa faca fata. Dar in acelasi timp, de curand, am aflat ca in ultimile luni a iesit cu unul si ca de curand s-a despartit cu el... pentru ca " nu vroia sa nu mai vorbeasca cu mine " CE DRAQ SA FAC O IUBESC si ea ma joaca pe degete. Nu mai am somn, nu ma mai pot concentra si mintea imi este faramite. Ce sa fac? Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| SeEcReTnAmE a răspuns:

In primul rand daca isi bate asa joc de tine si te face sa suferi nu ar trebui sa mai simti nk pentru aceasta fata uitooo sunt milioane de fete in jurul tau alege una care sa te trateze asa cum meriti sunt sigura ca mai exista si alte fete in anturajul tau de care poate nu esti indragostit ca de ea normal dar le placi alege una care sa te placa si ea normal sa nu ajungi ca la aceeasi situate ca si cu prima:_s doamne fereste si poate cine stie te indragostesti de ea si uiti de rerpectiva si la cate zici u ca ti-a facut e clar ca fata asta nu simte nk pentru tine si crede-ma oricat ai incerca nu vei face decat sa o enervezi mai tare.SUCCES funditahappy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Psihologul este ajutorul tau sa scapi de acest cosmar

| PinkTerror a răspuns:

Draga domnule tilica, te anunt cu respect ca unu la mana primul sarut ce cel mai important intr-o relatie CREDE-MA doi la mana eu nu am vb de atingeri de etc de etc ci de sentimente... pentru ca astea conteaza pentru mine si trei la mana "iti spune eu" ca poti sa fi cu cineva ani si sa nu ii cunosti sau dupa 6 luni sa stii totul despre o pers tine de genul persoanei si de abilitatile tale... dar ideea e ca pana acum am avut mai multe relatii niciuna sub 2 luni asa ca lasa-ma pe mine cu ce conteaza intr-o relatie ok? angel ai dreptate dar stii tipa asta e ca o capcana de fiecare data cand incerc sa ma indepartez mai pune o bucata de branza si eu ca un soricel bun ce sunt ma intorc repede la ea rolling on the floor)

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ai avut dreptate, ma doare capul! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai domnu'teroare, daca te-a parasit ultima fata sa stii ca mai sunt alte 5 dupa coltwinking, las-o pe ea sa aleaga ca dragoste cu forta nu se poate sau se poate dar se lasa cu puscarie si nu avea incredere in primul sarut ca poate fi amagitor, nu numai pe sarutari si alte pipaieli se bazeaza o relatie, iti dai seama ca ai o relatie (asta o zic eu ) peste 3 luni de zile dupa ce va testati unul pe celalalt, teste care cuprind in primul rind respect, loialitate si adevar nu numai hitza-hitza si mozoale mozoale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai domn' teroare, inseamna ca la dumneata e hiba cumetre, tu ai acel minus de nu stau fetele cu tine, a sta o viata intreaga si a nu stii totul despre partener inseamna ca nu iti pasa sau din cauza ta partenerul se schimba in timp, nu cauta vina numai pe malul opus