| rekinu94 a întrebat:

O scula lunga si groasa? o scula lunga su subtire? o scula scurta si subtire? o scula scurta si groasa? etc
Fetelor ce ati prefera?
Sau mai bine zis.,. mica si jucausa?
Va rog dati raspunsuri fetelor, sunt foarte curios.

19 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am să-ţi răspund chiar dacă NU sunt fată happy

NU contează "dimensiunile"!
Important este să ştii cum să-ţi foloseşti "instrumentul" din dotare rolling on the floor

Toate cele bune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Una jucausa care nu te lasa cu ochi-n soare laughing

| LoveSleep a răspuns:

Eu aș prefera o cheie de 16 sa-mi repar bicicleta ca mașina consumă cam mult.

| ionuutzuu a răspuns (pentru LoveSleep):

De 16 am eu, te pot ajuta!

| LoveSleep a răspuns (pentru ionuutzuu):

Mi-e cam frica sa zic ca vreau laughing

| SkyPilot a răspuns:

Probabil ca aia scurta si subtire iese din calcul. In rest depinde ce stii sa faci cu ea. Si mai depinde ce scula cu patru roti ai si ce ai in scula de piele din buzunar happy

| rekinu94 explică (pentru SkyPilot):

Cred ca esti batut in cap laughing)

| AirănMeidăn a răspuns:

O cheie franceza, va rog

| HereToHelp123 a răspuns:

Hmmm....depinde.Ca multe saliveaza dupa lunga si groasa si poate sa fie BLEAAAX laughing Sincer, o fata trebuie sa-i placa cum o are partenerul sau (asta daca nu are mai multi, lol laughing ).Eu una niciodata nu m-am gandit cum mi-ar placea sa fie. laughing

| rekinu94 explică (pentru HereToHelp123):

Da...sti care saliveaza dupa una de peste 16-sa aiba cel putin 20 ...hmmm namnisate laughing.
adica, daca o ai de 25 si moare dupa primul numar nu cred ca e ok, sau daca o ai de 25 niciodata nu o sa fie BETON ARMAT, marimea sculelor consta in cantiatea de sange care ocupa penisul, in circulatia sangelui, deci nu exista : Dar Dumnezeiesc, ci doar...sanatos sau mai putin sanatos. Mai am si eu o amica, pe care am intrebat-o : Heii ti-e indeajuns cat o sticla de cola 0.5? zice, hmm e mica, vreau putin mai groasa ca sticla si mai lunga, pfff femeile au luat-o razna...nu de altceva dar cand vad ce fac femeile din disperare dupa penisuri cat sabia lui Zoro, ma doare capu, adica vazusem Sticle de 2.5 L de cola introdusa in vaginuri sau picioare de scaune etc pff a luat-o razna specia femeilor sincer, adica majoritatea, nu toate.

| HereToHelp123 a răspuns (pentru rekinu94):

Eu n-am luat-o razna laughing Fac parte din minoritate, uhuuu laughing Mi se pare o tampenie. Daca ai iubit, e a iubitului...ce, daca nu o are de 25 si o are de 20 va despartiti? laughing PS: Multe stau cu aia care o au mare si gandesc cu pretenasu', in loc sa gandeasca cu creierul, pe bune rolling on the floor

| rekinu94 explică (pentru HereToHelp123):

Ai dreptate sincer. poti so ai de 15 daca stii ce sa faci cu ea.e perfect....altii o au de 25 si nu pot satisface o femeie, fata etc sau ii moare dupa 1 nr care si ala dureaza poate 5 min laughing)

| jojo92 a răspuns (pentru HereToHelp123):

Intrebarea a fost ce ne place si din punctul meu de vedere tot ce conteaza este ca barbatul sa stie sa isi excite partenera si bineanteles si marimea conteaza chiar daca negati lucrul asta. Abum bineanteles ca nu te desparti de partener nu asta am vrut sa spun, dar sincer aproape toate fetele isi dorescun penis mai mare nu un degetel.

| jojo92 a răspuns (pentru rekinu94):

Este adevarat ca sunt baieti care se descurca foarte bine si cu dimensiuni foarte mici,dar sa fim sinceri ca ne place cu ea mare, dar asta nu inseamna ca o sa ma despart de partenerul meu daca o are mai mica.Dar asta imi place cel putin mie sa fie educat in pat, curat jucaus, fara timiditate si dotat, stiu ca este mult dareste visul multor fete si chiar daca nu gasesc un partenercu toate aceste calitati nu ma despart de el doar ca nu este dotat bine.Este ca si cum te desparti de un baiat ca nu este dotat in portofel.

| jojo92 a răspuns:

Vai nu pot sa cred ca poti sa intrebi asa ceva. Tipule dupa ce planeta esti.Iti spun eu ce ne place:sa fim exvitate la maxim, asta include limba si degetele, atingerile, apoi un penis mare.

| rekinu94 explică (pentru jojo92):

Serios? si tu ai impresia ca marimea conteaZA? sunt multe tipuri de orgasme, esti fata ar trebui sa stii, chiar si stimulanduti mintea ai putea avea orgasm, penisul trebuie sa fie jucaus nu urias, asta daca nu esti o nimfomana...

| rekinu94 explică:

Totusi...doar atatea fete pe acest site? sau le este te-ama sa se exprime?
va rog fetelor cu tupeu...e ceva normal sa vorbim despre asta.