| tonyc7 a întrebat:

O tipa care sta la vila ar accepta o relatie cu un tip care sta la bloc? happy
Daca da, in ce conditii? Daca nu, de ce?

15 răspunsuri:
| luffypk a răspuns:

Dragostea reala nu tine cont de chestii de genul acesta, noroc ca nu prea mai exista dragoste reala incat aceasta situatie ipotetica sa devina realitate. De obicei, femeia doreste in jurul ei un barbat macar ca si ea dpdv financiar, poate chiar peste. Ca sa-ti raspund la intrebare, totul depinde de mentalitate, daca tipa nu pune accent pe valorile materiale la fel de mult cat pune accent pe sentimente (cu toate ca sunt din ce in ce mai putine persoane de acest gen), o relatie de genul acesta ar putea functiona. Cum am mentionat si mai sus, femeile, de obicei, doresc pe cineva care sa le ofere incredere si stabilitate financiara, adica vor pe cineva care sa fie peste nivelul lor sau MACAR sa le atinga nivelul.

| luffypk a răspuns (pentru luffypk):

In concluzie, depinde de persoane si de mentalitatile acestora...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar accepta daca e indragostita peste cap de acel baiat, pentru ca din momentul ala nu i-ar mai vedea defectele ci doar calitatile.

Nu ar accepta daca e fata serioasa si are grija cu cine se incurca.

| alina2k18 a răspuns:

Daca apartamentul tau e in Primaverii si vila ei in Drumul Gazarului/Luica/Zetarilor o sa accepte relatia cu tinewinking

| PaulCos a răspuns:

Daca are cadastru si intabulare va fi acceptat in urma unei cereri depuse la registratura pentru tampiti. Numarul de inregistrare va fi transmis prin sms caistigatorului.

| TheGoodDr a răspuns:

Frata, sfatul meu e sa iti găsești una de nivelul tau. Cel mai probabil nu va veni, si daca va veni o sa ii para rau si o sa va despartiti repede. Astia care zic ca nu conteaza banii daca e dragoste au citit prea multe romane si s-au uitat prea mult la telenovele rolling on the floor)

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Da ar accepta cu condiția ca tipul să dețină tot blocul. laughing rolling on the floor rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns:

Exista niște zvonuri care spun ca gusticel e copilul Anastasiei.

| SociopatuI a răspuns:

In cazul in care ii dai mereu orgasm.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca are importanta vila, blocul sau cotetul, atata vreme cat sunt indragostiti unul de altul.

| Emma30555 a răspuns:

Da, dacă se plac și se înțeleg. Ce contează ca familia unuia și permis vila iar familia celuilalt și a permis doar apartament? Pot fi egali ca educație și ca potențial.

| Spiderul a răspuns:

Ce întrebare aiurea

| tonyc7 explică (pentru Spiderul):

Aiurea o consideri tu. Dar ea nu e aiurea. Ai uitat ca traim intr-o lume materialista?

| jj7700 a răspuns:

Doar daca are bemveu sa moara dusmanii lui

| Mopmop a răspuns:

O tipa care te place nu pune pret pe asta. E simplu, te place sau nu. Daca ii plac cladirile presupun ca se face arhitecta.