| 13DoXy13 a întrebat:

Voi unde credeti ca e mai frumos sa locuiesti:la bloc, la casa sau la vila?

Răspuns Câştigător
| ValentinStingaceanu a răspuns:

Cel mai frumos este sa locuiesti acolo unde te simti bine!
Nicaieri nu-i ca acasa!
funda?

8 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

La castel.

| NickiMinaj a răspuns:

O casa mica si decorata frumos.

| HappyCandy a răspuns:

Cel mai ult imi place sa traiesc la bloc, deoarece sunt multi oameni ai cu cine sa stai (eu sunt comunicabila), dar totodata e mai priculos deoarece sunt multe cazuri cind este incendiu intr-un apartament si se raspindeste in tot blocul.
La casa e foarte bine ai si un lot mai marisor decit la bloc poti sa iti ei animale etc.
La vila e bine deoarece aerul e mai curat, doar minosul e ca vilele de obicei sunt putin mai departe de centrele comerciale.
Eu as alege ca preferata mea casa pe pamint adica casa.Dar tu?

| Patry a răspuns:

La casa este cel mai frumos e mai natural vila cu casa e tot una numai ca vila e mai mare. La casa poti sa iti faci gradini cu flori sa ti animale pe cand la vila nu trebuie sa ai niciun caine ca sa arate frumos curat si cu gust. Vilele sunt pentru oameni mai rasfatati. Deci parerea mea e...casa.

Răspuns utilizator avertizat
| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Eu locuiesk la vila. si`mi place mult; x;;]

| Nady_4205 a răspuns:

Paii eu locuiesc la casa cu balconlaughing...da cred ca mai fain ar fi la o vilalaughingiar la bloc nu imi place de felhappyFunda? Plisz

| Alle_7200 a răspuns:

Eu locuiesc la casa... happysi imi place :X dar ar fi super sa stau intr-o vila:X:X si la bloc cred ca e frumos dar ai multe chesti p cap happy