| O.o V@13n7!n@ o.O a întrebat:

puppy dog eyes Ajutorrrr. Am paduchi cat mine de mari. ce sa ma fac ca am dat cu gaz si mi-a cazut parul din nas si ei tot nu s-au carat stau acolo linistiti si fac si s. x PARCA SUNT IEPURIIII! deci am parul alb de lindini si nu se dezlipesc. Ce pot sa fac? (fara am pierde podoaba capilara)

Răspuns Câştigător
| misscuriosity a răspuns:

Ooo doamne rolling on the floor e cea mai funny intrebare peste care am dat pe forumul asta laughing si mai e postata si la categoria dragoste si sex laughing daca intrebarea e pe bune, desi nu prea cred, du-te si tu la spital sa te bage aia in carantina, sa nu mai umpli de paduchi si pe altii laughing oh go on

19 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Trimite pe cineva la farmacie sau la un plafar ceva sa iti ia o solutie pentru ei.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Misscuriosity esti belearolling on the floor
Sincer ai dreptatelaughing

| EUSIATIT a răspuns:

Daca e adevarat ce spui. ma inspaiminta. nu ai ce face daca sunt asa multi decit sa te tunzi altfel nu scapi de ei. VAAiii cum ai reusit sa ajungi asa cu asa de multi? e chiar adevarat sau ai exagerat/

| georgegs a răspuns:

Nai.ce.face.trb.sa.te.tunzi.la.o(chelie)in.rest.numai.ai
ce. face,.,.

| Eu4EverX a răspuns:

Ce intrebare amuzanta.

Ha-Ha!

| Kitty a răspuns:

Iti bati joc de noi?

| Bianca_papusha a răspuns:

Du-te la farmacie si cumparati o solutie PEDEX si spalte cu ea pe cap.Stiu sigur ca da rezulatate pentru ca si o prietena de-a mea a luat de la scoala... Miroase si foarte frumos
Kosta in jur de 14 LEI...deci nu ai de ce sa-ti faci griji
Tine cont de sfatul meu! sa ma anunti ce ai rezolvat

| DaVà a răspuns:

Foloseste Enimatorol e special pentru asta

| .sad a răspuns:

Si eu am avut acum 2 ani. i'am descoperit cu o saptamana inainte de a incepe scl. era duminica. ziua varului meu no sa uit in viata meah ziua aia happy.
am dat si cu gaz. nu a mers. am luat ceva de la farmacie... nu a mers pana la urma m'a dat cu sprei de muste laughing decateva ori si am scapat aveam si parul ff lung. mama in saptamana aia cand venea de la munk ma paduchealaughing dar am scapat :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut. dati cu sprei de muste. cand te-ai dat cu el puneti un batic sau un fular pe cap. stai vreo cateva min. si apoi de speli pe cap. happy sper sa iti foloseassca

| SilviaStefan a răspuns:

Sora mea a venit de la scoala cu paduchi si mi-a dat si mie…ufff.

Eu si sora mea avem un un par tare frumos si lung si am cautat sa folosim un produs anti-paduchi si lindini natural, care sa nu ne arda parul sau sa ne provoace arsuri scalpului

Am gasit un gel natural impotriva paduchilor cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Chiar de la prima utilizare efectele s-au vazut. Eu si sora mea am fost tare multumite de gelul natural anti-paduchi, ne-au scapat complet de paduchi si ouale lor.

Pe langa faptul ca gelul ne-a scapat complet de paduchi si lindini…mi-a placut foarte mult ca a venit cu un pieptan special de paduchii din otel inoxidabil care ne-a ajutat.
Pup

| Roxy_4036 a răspuns:

Mergi la faramacie si cumpara o solutie chiar 2 tuburi si da-ti cu ea, si pune pe cineva sa-ti scoata lindinile! Succes

| 1qjan a răspuns:

Chelbooswinking

| Aℓiηηa a răspuns:

Pai thinking Da'ti fOc La par sau tunde`te rolling on the floor)! Asa sigur vei scapa de eu smug

| Dennie_3562 a răspuns:

rolling on the floor))))) vai de capul meu. da-ti foc

| lukifer a răspuns:

Nu`i nimic amuzant, du-te la farmacia veterinara si cumpara solutie pentru spalat caprele, sigur te va ajuta...
pup :*

| DeEa_2069 a răspuns:

Nu stiu. cred ca sprai`ul d muste va funciona big hug