| Cuuukii a întrebat:

Oameni buni, sunt foarte necajita si o durere imensa simt cum imi apasa sufletul de ceva timp.
Iubitul meu(azi am facut 10lunisad) se uita la filme porno si i-am zis ca ma deranjeaza, el zice ca numai se uita, infine, ideea este ca se uita si cand vorbea cu mine pe mess(stiu sigur asta, i-am verificat arhiva de la google crome). Cand l-am intrebat de ce se uita mi-a raspuns ca doar (citez): imi clateam si eu ochii doar. adica stai? iti clatea ochii cand eu eram zilnic langa el si dispusa sa-i arat dragostea? chiar si dupa ce ma avut in pat se uita, ma simteam.nedorita si nasolsadApoi astazi a pus un film in timp ce faceam dragoste si se uita la film.tragea cu ochiu pentru ca i-am zis sa numai se uite. aapoi mi-a marturisit ca s-a plictisit si ca vrea sa steastraight face. sa inteleg ca vroia sa se uite la film. iar m-am simtit prost. si nedorita ddoar folosita ca pe o carpa deoarece a fosst a doua oara cand am facut dragoste. ceea ce arata ca dorea doar sa-si satisfaca dorinta de a face dragoste cu mine. apoi gata cica s-a plictisit.Eu am facut asta din pura IUBIRE nu pentru ca vroiam sa-mi " satisfac corpul ". apoi a mai fost o faza.eu i faceam bratari.stiti dinacelea din ata. si cu o zi in urma i-am zis sa le aduca(adica azi) ca sa i le pun.cand am ajuns pe la coltul strazii dupa ce am plecat de la el ca sa ma duc acasa i-am zis: eram sigura ca nu le iei... A fost a doua oara cand a uitatsadnu i-a pasat, nu a crezut ca este ceva atat de important ca sa tina minte.insa pentru mine era sadsi estesigh le-am facut cu atat drag ca sa le poarte. dar. el. uita! ma mir cum de nu a uitat ca azi faceam 10luni...la fel.m-am simtit in plus, vreau sa spun ca m-am simtit o pers neimportanta.au mai fost faze de curand spre expemplu cu palaria lui.am cazut de acord ca nimeni nu o va atinge. iar la liceu cand eu ma certam prin msje cu el mi-a ceruto o fata si i-am dato pret de o sec apoi i-am luato dandu-mi seama ca l-ar ranisad. si i-am spus! pentru ca-l iubesc si nu vreau sa-l mint/ranesc(asa cum imi facea el minecrying)si mi-a facut scandal.si-mi dadea mesaje ca plange ca etc.inainte de faza asta a mai fosst o faza cand un om al strazii ia luato din cap.era sa-l omoare pentru ca el mi-a zis mie ca IUBEA palaria aia. apooi ce credeti? saptamana trec parca eram in parc si vine un amic de-al lui si eu ia din cap.eu eram terminata cand am vazut ca nu i-a facut nimic.sarind unele detalii infine, pana la urma ideea este ca pe mine m-ar fi omorat pentru palaria aia, insa pe amicului lui l-ar fi imbratisat, iar el ca scza mi-a zis ca nu si-a dat seama ca ia luato din cap.
alte faze mai sunt cand tipa pe strada, urla, ma injura(inainte adica in luna ianuarie cand ne-am desp ma facea curva, panarama, dar insa nu suntstraight facesi l-am iertat pentru tot, dar niciodata nu uit)etc. mie si greu sa ma mai gandesc si ma doare si sufletul, iar voua va rapesc timp pretios in care ati putea ajuta pe cineva (insa nu pe mine, deoarece poate, unii o sa ma luati peste piciorsadmrg)
sunt pur si simplu ranita! i-am trimis mesaj cu toate cele de mai sus, urmat de cuv : adio! e a mia oara cand ne desp insa numai potsadmi-a promis ca se schimba de 4 luni si nimicsad. mai erau si unele faze cu niste tipe.mrgsaddoare, doare tare
credeti ca am procedat corect? ca m-am dsp d el? nu pot spune ca nu am ggresit si eu, insa, nu ca el! totusi ganditiva ca sunt o mana de om
am 15ani.sunt fata desigur
Multumesc, anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai făcut sex la 15 ani? Felicitări, ai crescut riscul de a face cancer de col uterin de vreo 10 ori față de o femeie normală. Felicitocurile mele, proasto! Cancerul de col uterin este a doua cauză de deces la femei. Caută pe google și te vei lămuri. Nu-i de joacă, te rog să mă crezi.
Apoi, proasto, trebuia să precizezi și ceva de genul : "eu am 15 el 19". S-a folosit de tine și ți-ai distrus sănătatea. Acum a descoperit că nu mai ești așa bună la pat precum se aștepta el și și-a indreptat atenția asupra acelor filme. Să aibă viața scurtă pentru că te-a nenorocit, asta îi doresc. Te-a vrut doar pentru sex, a profitat de tine fiindcă probabil ești mai mică (sau nu, nu contează) și i-ai hrănit orgoliul. Se simțea apreciat, superior ție că salivai după el.
Tot ce ai povestit tu aici au fost jocuri! S-a jucat cu tine, cu mintea ta, sentimentele tale ca să te zăpăcească și se va mai repeta dacă te împaci cu el! Găsește-ți fată unul ca lumea altă dată!
Uite, aici e și o parte bună. Dacă e mai mare decât tine, poți să dovedești că te-a dezvirginat. Ginecologul va anunța părinții (sau invers), părinții anunță poliția și intră la pușcărie sau la corecție.
Fiindcă actul sexual dintre un major și o minoră este interzis prin lege. El se consideră că te-a violat cu toate că ați cazut de acord deoarece nu ai discernământ. Chiar dacă sunteți minori. Din punct de vedere al legii, dacă ai sub 16 ani nu ai voie, tu fiind fată.
A doua parte bună ar fi aceea că în modul ăsta te-ai maturizat. Ai învățat (sper) o lecție de viață, vei putea fi un exemplu, negativ ce-i drept dar măcar ai băga puțin frică și vei știi să eviți astfel de situații pe viitor.
Aoleo, din ce generație pot face parte!

33 răspunsuri:
| iKatherin a răspuns:

Ai făcut foarte bine. Nici o persoană mai ales fată nu trebuie tratată aşa. Eu dacă eram în locul tău cred că mă despărţeam de mult de el, dar probabil că tu îl iubeai/iubeşti mult. În fine încearca să-l uiţi :*.

| pisoiul007 a răspuns:

Buna,sincer imi pare rau pentru ce iti face adica... daca tot nu ii pasa chiar de loc de bratarile alea. putea macar sa le ia ca se te simti si tu ca n-ai muncit si ai pus atat suflet...degeaba. nasol desparte-te de el si daca iti gasesti pe alt cineva tu te intinde din prima.sunt barbat (am 28 de ani dar nu cred ca te interseaza in fine) si stiu cum se suceste intea unei fete.asa ca gaseste pe cineva care sa te respecte cum il respecti si tu bafta happy si poate ramanem prieteni ovidiutzu_bello big grin

| YoungWezzy a răspuns:

Iubita...:*** ai doar 15 ani.nu trebuia sa faci sex cu el oh go on [alex. dwayne93] ne auzim pe mess.**

| Matei_Cristi_1995 a răspuns:

Mergi la scoala si lasa filmele porno. la varsta ta ar trebui sa fi cu cartile in pat, citind. nu cu iubitul tau facand sex.(citez : "dragoste").