| MyNameisEduard a întrebat:

Oamenii timizi/tăcuți pot întâlni dragostea?

Răspuns Câştigător
| Maraa345 a răspuns:

Sigur ca da, o gasesc cand nici nu se asteapta. happy

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da...dar cu conditia ca "dragostea" sa nu fie timida/tacuta.winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

In vise

| RAY a răspuns:

Nu,vor muri singuri,nu e nimic,vor avea virgine in rai, desigur ca da, nu timiditatea e decisiva si aspectul tau fizic, in timp te schimbi omule, si eu eram timid si acum pot tine discurse publice

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dacă o caută. Dacă așteaptă să dea dragostea peste el, nu prea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu au asteptari penibile, da.
Dar de obicei au asteptari penibile laughing

| Mosotti a răspuns:

Bineinteles ca pot intalni dragostea, daca arata bine si atractiv la figura, or sa simta ca-s placuti de femei, vor actiona la sigur, iar alea nu or sa aiba probleme ca-s timizi, ca il face ea sa nu mai fie, prinde curaj si asa mai departe.
Totu e sa fie placut, in rest vine totu de la sine.
Sunt si fete timide tacute si au gasit dragostea cu unu ca ele, dar si cu unul care e invers, nu e problema.

| T0T a răspuns:

Da.

| Hammurabi a răspuns:

Pot întâlni chiar mai multe.
Dar vor trece pe lângă ei și nu-și vor da seama.
laughing

| 1997onur a răspuns:

Depinde despre ce dragoste adevărat este. Dragostea Adevărat de dulciuri dragostea adevărat de un cățeluși dragostea adevărat de un ekler dragostea adevărat de Mc dragostea adevărat de KFS dragostea adevărat de Aloe Vera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai dacă vor.

| Goddessss a răspuns:

Logic

| Anonim67377882 a răspuns:

Depinde unde o cauti.
Daca pe TPU sau Facebook e clara treaba laughing

| LonelyGuy92 a răspuns:

Salut, foarte rar sau niciodata, o zi buna

| shookdazed a răspuns:

In ziua de azi foarte, foarte, foarte greu.