| MyNameisEduard a întrebat:

Ce părere aveți despre oamenii timizi, tăcuți?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Nu știu sa se deschidă către ceilalți oameni, au probleme de socializare și le e greu sa se integreze intr-un grup. Nu avem de unde sa știm dacă din cauza unor experiențe trecute sau poate așa sunt ei ca fire.

| MyNameisEduard explică (pentru Nirvanaaa):

Unii din experiențe si unii sunt asa ca fire(cum sunt eu)

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde cu cine conversez,cu majoritatea nu am ce discuta ca doar barfesc,critica,judeca pe alti,o mica minoritate are si ceva cunoștințe,e cu respectivi am ce discuta,nu e vorba de timiditate,e vb de a iti pierde timpul cu uni, eu de fel nu înțeleg comportamentul stupid uman, turma de oii care nu gandesc can voteaza sau urmeaza prin ignoranta false credinte, idei, dogme

| MyNameisEduard explică (pentru RAY):

Asta e lumea in care trăim

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ei nu sunt așa. Ei se comportă așa într-un anumit context.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca tac, e perfect.

| Hammurabi a răspuns:

Majoritatea au mari deficiențe de comunicare și o încredere foarte scăzută în forțele/posibilitățile proprii.

Ai grijă că "timid" și "tăcut" nu e acelaș lucru și nu merg neapărat împreună.
Sunt oameni tăcuți (sau care vorbesc destul de puțin) care nu sunt neapărat timizi.
Sunt persoane cu un intelect peste medie, care știu să vorbească puțin și foarte eficient și n-au nevoie de tone de bla-bla-uri ca să exprime o idee.

| J0B0MAT a răspuns:

O părere bună

| mentholinks a răspuns:

Periculosi, sunt singurii in stare sa-ti infinga un cutit in inima fara niciun avertisment.

| BogdanEminovici a răspuns (pentru mentholinks):

Cel mai bun răspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns (pentru NOOOONAME):

Ai cutit sau sageata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cei mai interesanți oameni de multe ori. Și cei care observă și gandesc mult mai multe decât crezi laughing

| MyNameisEduard explică (pentru anonim_4396):

Știu asta, imi pare rău ca nu pot da mai multe funde, mersi pentru răspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Nu e nimic...cum zice un user de pe acest site : "doar copiii mici si firavi raspund pentru funda" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni pe gustul meu, dragi mie, compatibili cu felul meu de a fi. happy

| Cheo0S a răspuns:

Nimeni nu e tacut si timid daca e cu cine trebuie rolling on the floor
Astea sunt aberatii.

Eu stau si ma intreb oare, tu ca om daca vezi ca cineva incepe sa se intimideze sau sa taca mult prin preajma ta probabil il faci sa se simta inconfortabil.

Aia e ca vorba aia, lasa ca ala e timid nu ca nu ma place laughing wtf mentalitate de om prost.

| cehos69 a răspuns:

Ca s prosti, increzuti si nebuni.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru cehos69):

Asta spun si eu de tine!

| cehos69 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

laughing daca asta e parerea ta bravo tie, e bine ca zici ce gandesti, brava tinere.

| Cheo0S a răspuns (pentru cehos69):

Tinere? Esti de-o varsta cu El pisoarco.
Ar putea sa-ti fie frate.