| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Oare ar exista iubire la distanta? ...am 20 de ani si nu am avut niciodata prieten, daca cunosc o persoana asa dar fata in fata sunt eu adica cum sa zic sun deschisa asa daca vorbesc pe mess dar prima oara nu stiu cum sa va explic is timida asa, am cunoscut o femeie sa zic asa pe un site ma inteleg super cu ea am vorbit pentru ptima data pe mess m-a intrebat ce fac si probabil mi-a dat x caci si eu i-am zis ca fac bine etc si ea in acest timp se uita la un raport cu colegul ei de serviciu, si dintr-o data zice el : uite ce fata draguta big grin azi mi-a zis aceasta fata ca vrea id-ul meu si i-am zis ca sa il dea big grin acum ceva timp am dat accept la cineva pe nume sorin oare sa fie el. sunt o persoana deschisa dar cand am dat accept aceluia parca evitam sa vorbesc cu el deci evit nu stiu nici eu ce sa mai zic... sper sa intelegeti ce am scrisbig grin va multumesc

Răspuns Câştigător
| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Poate ca isi baga doagostea o manuta si pe acolo si te trage si pe tine in cursa ei
incearca sa iti depasesti emotiile si sa fii deschisa cu el ca nu o sa se intample nimic poate o sa iasa ceva ceva...

si in legatura cu scrisul... ce ii intereseaza pe ceilalti felul tau de a scrie?

:*:*:*:*:*

13 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Felicitari happy sincer.ai reusit sa intreci performanta.stiu probabil ti-a fost greu sa treci pst toate acele mici ~rautati~ ale colegelor, prietenelor.cand te intreaba pe un glas d`ala de pitipoanca oparita laughing "cu. dragostea cum o ducibatting eyelashes? ".probabil ai inceput sa-ti pui intrebari gen : "oare pe mine nu ma place nimeni? .sunt chiar atat de urata?". dar nu stai linistita happy. da dc nu happy inceraca sa vorbesti cu acest sorin... poate (ar fi culmea) sa nu fie cel pe care ti-l doresti a fi (sorin cel cu doamna respectiva).adelina. incearca sa-ti invingi timiditatea!

| ღ..*Addelly*ღ.! explică:

Aliosa 6 mai bine nu iti mai da cu parerea nu intelegi nu te mai uitawinking

| ღ..*Addelly*ღ.! explică:

Ms anutzza esti o scumpa:*

| borsec a răspuns:

Offf...Doamne! Limba romana este foarte grea...

| borsec a răspuns:

Mai adelina, dar tie ti se pare ca te-ai exprimat corec? pai tu mai ai si pretentie sa mai vb si cu un baiat care iti place pe mess, ce o sa zica baiatul ala cand o sa-i povesesti ceva si tu te exprimi in halul asta.
Eu am inteles perfect ce ai scris sau mai bine zi am dedus, dar eu ti-am atras atentia de exprimarea ta libera in limba romana.
Imi pare rau si nu mi-o lua in nume de rau.

| Misterious a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic am avut o relatie la distanta...si s-a terminat aiurea pe langa faptul ca investesti o gramada de sentimente.la urma ramai cu un gust amar. ce pot sa-ti zic incearca ...pentru ca apoi te gandesti "cum ar fi fost daca..." give it a try... but take it easy... Good luck

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Ma enerveaza faptul ca ai 20 de ani si mari probleme de exprimare si ortografie sad Mi-e chiar greu sa inteleg ce ai scris..pe bune..Incearca sa fiimai deschisa si altceva nu stiu..Totul are un inceputhappy

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

blushing blushing blushing cu placere:*

| yourfriend_1956 a răspuns:

Cred ca da

| dyenutzadyana a răspuns:

Cam aiurea...straight face
sincer daca pana la 20 d ani nu ai avut prieten...
poate sa fie cv. dar nu iti face mari iluzii.si nu-i oferi multa incredere...pentru ca nu totul e roz...ma mira faptul ca nu ai avut prieten...
ai rabdare...nu iti arunca sentimentele in bratele lui dintr-o data...
vezi c vrea d la tine... ce gen d baiat e...si apoi...
nah c sa zic.bafta! si ai grija...paste fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca risti o sa fie posibil sa si castigi. Eu eram ca si tine am 19 ani si ma temeam la fel de mult, dar acum am un iubit tocmai la 300 de km distanta de mine si ne iubim si ne intelegem foarte bine... TEO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multora li se intampla asta incearca sa spui si in fata tot ceea ce gandesti nu ti se poate intampla nimic neobisnuit sau ceva rau alceva nu stiu ce as zice...SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am dar daca nu va veti intalni si nu va veti aizi zilnic aceasta legatura nu va merge si eu am o prietena di bucuresti si eu sunt di brasov si cand ne auzim vorbim foarte mult despre ce am facut si daca ne vom vedea da asta este un pas important in viata orcui si eu cred ca daca exista iubire la distanta totul este posibillllllllllllll