| Nextone a întrebat:

Oare ar trebui sa imi dea de gandit daca iubitul meu cu care sunt de 2 ani jumate iese in club si fara mine cu pritenii?(majoritatea baieti de fapt cred ca aproape toti baieti)E normal? Am eu ce sa caut acolo cu el cand iese cu ei?

Răspuns Câştigător
| BillyX a răspuns:

Atata timp cat esti constienta ca ai o relatie stransa, bine pusa la punct nu iti fa griji! sa nu uitam ca totusi in unele moemnte avem nevoie de timp numai pentru noi cand el merge cu baietii tu poti merge cu fetele in alt local happy cu el daca mergi parerea mea este ca nu o sa iasa prea bine. poate omul o sa se simta prea "tinut in lant" daca intelegi ce zic. lasa-l sa se simta bine cu prietenii lui fa si tu la fel mergi la shopping cauta sa faci si tu ceva in timpu ala daca iti e greu happy

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Atat timp cat va intelegeti bine, trebuie sa-i lasi spatiu.Si,la randul tau, sa ai spatiul tau.
Tot ce era de spus a spus @BillyX.Asa este.

| Narcis2007 a răspuns:

Atat timp cat mai face si cu tine ceva eu zic ca e normal...

| VadTot a răspuns:

Cred ca avem ceva in comun si daca ai vrea sa ne cunoastem mai bine te astept sa mi d ai un mesaj pe privat /...asta daca am inteels bine intrebarea ta...

| Mary_5158 a răspuns:

Sunt astfel de barbati care uneori (poate mai des), prefera componia prietenilor decit a propriei uibite, depinde si de timpul petrecut impreuna

| Mary_5158 a răspuns:

E o chestie de incredere cred
daca ii permiti sa iasa cu amicii si nu simti nici o schimbare sau indepartare... atunci cred ca e ok

| inutzza21 a răspuns:

Esti sigura ca sunt toti baieti? Eu zic ca daca el merge, tu de ce ar trebui sa stai acasa? Parerea mea. Daca nu mergi cu el...mergi si tu cu fetele

| yasser25 a răspuns:

Esti sigura ca iese in club? ...si ce daca pretinde ca iese cu baietii in club? e un club si e normal sa mergi si tu cu el, parerea mea acum! bafta!

| мἔłἷṩṩᾄ a răspuns:

Da e normal