| loveady a întrebat:

Oare baietilor le place sa faca dragoste cu lumina aprinsa?

Răspuns Câştigător
| mariusbossu a răspuns:

Da pentru ca baiatul poate sa iti vada tot corpul si este mai atent cu tine adica de frumusetiea ta parerea mea.

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ca si in cazul fetelor, asta depinde de fiecare persoana in parte, precum si de cata intimitate exista intre parteneri.

| Klepto a răspuns:

Cu lumina stinsa, aprinsa, fara bec, cu lustra, cu priza-n mana, legat de lustra cu capu-n jos, pe becuri, pe partea luminoasa a Lunii, pe partea intunecata a Lunii, in orice zi din luna, doar sa fie cu o fata.

Ce intrebare...

| nicaruaga a răspuns:

laughing dupa cum dau de inteles majoritatea... poti sa ii scoti si ochii ca nu o sa il deranjeze, sau sa ii legi o frontala de frunte

acum depinde de la un caz la altul, sunt care le place cu lumina, sunt care le place in intuneric...mie de exemplu imi place intr-o lumina foarte slaba. cred ca mai simplu ar fi sa il intrebi pe el decat pe noi

| vulturas a răspuns:

laughingce intrebare daca sunt disperati da daca nu, nu si depinde de firea fiecaruialaughing

| FreddieMercury a răspuns:

Dar oare tie iti ia mult sa gandesti o idee ca asta?

| loveady explică:

Vreau sa stiu pentru ca imi doresc sa il fac cel mai fericit pe iubitul meu si sa ii indeplinesc toate dorintele

| punish3r a răspuns:

Daca fata arata ca muma padurii atunci nulaughing

| UnulPentruToate a răspuns:

Da...ca sa filmeze =]