| angelinthedark a întrebat:

Prietenul meu mi-a zis ca sunt fata frumoasa si n-ar trebui sa imi fie rusine sa ma dezbrac si sa imi arat corpul in fata lui, dar mie tot mi-e rusine, desi m-am dezbracat sa facem dragoste, nu l-am lasat sa imi puna mana joslaughing, nici sa facem cu lumina aprinsa, oare ce sa fac?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-ţi învingi timiditatea, asta pe o parte.
Pe altă parte te dezbraci şi faci dragoste atunci când te simţi cu adevărat pregătită fizic şi psihic, nu la insistenţe sau complimente ori admiraţie.
Pa, pa.

| Roxii a răspuns:

Mai daca "noua " in asa ceva e normal sa-ti fie rusine si mie mi-ar fi chiar daca eu inca n-am ajuns cu prietenul meu la asa ceva ca suntem impreuna doar de 4 luni si doar am imi avut prieteni dar inca nu ma simt pregatita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu il asculiti el vrea sa profite de corpul tau

| lory_2598 a răspuns:

Waw, ati facut dragoste si nu ai acceptat sa iti faca asta? Are trebu sa treci peste timiditatea asta, nu isi are rostul.Asa cum zice si prietenul tau ca esti foare frumoasa lasa-l sa te atmire cu lumina aprinsa si lasa-l sa facatot ce vrea cu corpul tau, nu iti va parea rau!