| alexalex_4797 a întrebat:

Oare ce-i pe primul loc in viata? bani, dragoste sau noroc?

34 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru mine prietenii si dragostea sunt cele mai importante lucruri.

| Razvan a răspuns:

Guta e primul loc in viata. Daca Guta e pe primul loc le ai pe toateoh go on

| Rukhsandra a răspuns:

Norocu'-daca ai noroc ai si bani si dragostewinking

| irina20 a răspuns:

Pai, NOROC
-daca ai bani si n-ai noroc se duc repede(banii);
-daca ai sanatate fara noroc, o pierzi;
-daca ai dragoste, si noroc zero...
Norocul le are pe toate. Poate nu in cantitatea dorita dar cat sa ne multumeasca.

| User a răspuns:

Bani. Dragostea vine daca ai banismug, banii nu vin daca ai dragostelaughing, iar norocu'... daca ai bani ai deja noroc, corect?

| sasha a răspuns:

Eu cred ca nici una din cele spuse de tine. pe primul loc in viata FERICIREA happy daca esti fericit esti bogat esti iubit si norocoswinking asa cred eu happy:*

| Leea1234 a răspuns:

Buna intrebare, eu cred ca pe primul loc este norocul, daca ai noroc ai si bani si dragoste, dar daca ascultam o vorba veche care spune asa:"da-mi Doamne sanatate, ca noroc au toti prostii", atunci cred ca pe primul loc e sanatatea, cand esti sanatos iti cauti singur norocul, dragostea si banii!
parerea mea!

| zuzu a răspuns:

Dragostea; xbig grin

| adi4ever a răspuns:

Eu cred ca sanatatea, degeaba ai bani garla, dragoste nuami fete la usa si noroc mult daca ai cancer sau alte boli. Daca esti sanatos poti avea noroc cu bani poti avea multe chiar si dragoste

| GdX a răspuns:

Poti sa fii tu putred de bogat, dar daca nu ai prieteni, familie care sa tina la tine, mai bine mori.

| Goofy77 a răspuns:

Sanatate si noroc
dragoste
iar bani au si mortii dar noi vii?

| Sylx a răspuns:

Fiecare dupa cum isi doreste. Eu prefer sa fiu fericit chiar daca ar fi sa nu stau bine cu banii. Deci a doua varianta din punctul meu de vedere.

| beka a răspuns:

Corectttt Bamboocha!hee hee

| gabriela a răspuns:

Soarta!

| vivi_5803 a răspuns:

Eu cred ca prima data este norocul deoarece poti fi cel mai bun baiat, insa daca fata e betiva etc., ai parinti ce nu le pasa de tine, apoi dragostea deoarece daca iti gasesti jumatatea treci peste toate, iar in final blestematii de bani care ne aduc numai necazuri.

| madia a răspuns:

Noroc in dragoste si noroc la banihee hee

| dsada a răspuns:

Dragoste, bani si norocul, cam in ordinea asta

| NDY a răspuns:

Pe primul loc ar fi sanatatea, restul totul se fura...

| cornculapte a răspuns:

Manelele. Daca n-ar fi ele, de unde ai mai scoate intrebarile astea?

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Daca ai noroc, ai si bani si dragoste.batting eyelashes

| Raluca_2845 a răspuns:

Cand ai dragoste ai bani, cand ai bani ai si dusmaniwinking laughing))

| 3u a răspuns:

Din astea trei ii dragostea ori cat de sarac esti dar iubesti uiti de probleme iar daca ai dragostea adevarata deja esti norocos

| medex3 a răspuns:

Daca ai noroc in dragoste ai si in baniwinking

| Petronela a răspuns:

Pe primul loc este sanatatea si apoi celelalte pentru ca daca esti sanatos le poti avea pe toate...

| gabriela007 a răspuns:

Norocul happy

| STARRINGDiva a răspuns:

Cred ca norocul! Daca ai noroc,... ai succes in dragoste si ai si bani!

| razvanell a răspuns:

Candva credeam ca dragostea e pe primul loc pana cand am ramas cu buza umflata dupa o relatie de 2 ani jumate ca de' nu eram bun pentru parinti ca nu eram un fel de "fisu lu' berlusconi" iar intr-un final am ajuns sa nu fiu bun nici pentru ea...acum sunt de parere ca banii ar fi pe primul loc ca odata ce ai bani ai de toate! dragostea chiar trece prin stomac happy

| NiceBaby a răspuns:

Toate sunt importante. Daca nu ai vreo una din ele, esti aproape un zero.
Ai uitat de sanatate.Care e la fel de importanta.

| Gaviota a răspuns:

cad ai bani nu ai dragoste, cand ai dragoste ai si bani, iar cand esti norocos le ai pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani si dragoste daca ai noroc totul depinde in viata sa fii la locul potrivit si la timpul potrivit =NOROC totul se leaga de noroc fiecarui ii este sortit ceva iar noi decidem daca alegem sau nu in cazul dragostei iar la bani poti sa te nasti intr-o familie bogata ceea ce tot tine de noroc doar in dragoste nu prea exista noroc trebuie sati alegi