| Chawki a întrebat:

Cei pe primul loc in viata? bani, dragoste sau noroc?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe primul loc in viata,e viata insasi.
Daca reusesti sa intelegi lucrul asta, le vei avea pe toate, si dragoste, si noroc, si bani!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca pe primul loc ar trebui sa fie norocul

| Musique a răspuns:

Visele.

| Wøodenpints a răspuns:

Pentru mine, libertatea.

| pietrean a răspuns:

Eu cred,ca pe primul loc ar fi DRAGOSTEA,deoarece daca este iubire,intelegere,ajutorare reciproca,sprijin moral,respectul parerilor reciproc,comunicare(dupa mine asta este dragostea),toate vin automat: si banii si linistea in familie si intelegerea si in final si prosperitatea(pe care unii il numesc noroc)."Norocul"este ceva imaginar,nu estepalpabil,nu este obligatoriu sa-l ai,daca faci ceva anume,el vine, doar daca gandesti, daca esti intelegator, daca respecti si alte opinii, daca muncesti.

| Rakanishuu a răspuns:

Dacă ai noroc le ai pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii.

| Madayna a răspuns:

Dragostea.

| fanNarutoShippuden a răspuns:

Noroc ca cei de pe titanic au murit ttoti sanatosi dar pacat ca nu au avut noroc