| elutzagty a întrebat:

Cei pe primul loc in viata? Bani, dragoste sau noroc?

Răspuns Câştigător
| FataTPUpunctRo a răspuns:

Norocul este pe primul loc in viatahappy, pentru ca daca nu ai noroc in viata, nu ai nici Dragoste si nici Bani.
Asa-i?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Sincer eu as pune familia/prieteni pe primul loc si dupa aia restul,dragostea inca n-am itnalnito, norocul cand e cand nu e, bani la fel ca norocu cand sunt bani cand nu sunt ^_^

| nirvanacartof a răspuns:

Daca ai noroc ai si bani si dragoste deci NOROC.

| Bratzz a răspuns:

Eu cred ca norocul. Daca ai noroc ai parte si de dragoste si de baniwinking

| Tooooo a răspuns:

DRagostea bani nu aduc fericirea si norocul e important dar daca dragoste nu e nimic nu e

| Avatar001 a răspuns:

Norocul,dragostea si banii asta-i parerea mea

| D-Anna a răspuns:

Sanatatea! Daca ai asta ai si bani si dragoste si noroc, doar ca esti prea orb sa le vezi. Crede-ma e cat se poate de adevarat.

| mekage a răspuns:

Dregostea ii pe primul plan deoarece daca ai dragoste ai tot ce iti trebuie

| oliviaaa a răspuns:

Banii niciodata nu ajung la nimeni si nici nu o sa ajunga vreodata, dragostea ...nu pot spune nimic de ea cred ca stiii ce inseamna...dar norocul depinde de cum ti-l faci uneori daralteori depinde de neam daca neamul tau este norocos i tu vei fi asa ca pentru mine pe primul loc sunt dragostea dar si norocul banii pentru mine nu au nici o valoare

| lovely1993 a răspuns:

Daca vei avea norocul sa te indragostesti, sa fii iubi si sa iubesti, atunci si de bani vei avea parte.

| anonim010 a răspuns:

Dragostea, norocul ti-l faci singur iar banii vin si se duc dar sunt si ei important

| missLights a răspuns:

Noroc,dragoste,bani.