| fixy a întrebat:

Oare chiar asa de tare conteaza pentru voi fetelor ...corpul baetilor mm?

7 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

E important si aspectu` fizic, desigur. Dar totodata si calitatile pe care le are.;; )

| Ale14me a răspuns:

Ehh in proportie cam de 30% deci ceva conteaza, uite pentru mine conteaza, nu as putea sa fiu cu unul de 180kg pentru ca nu m-as simti atrasa de el fizic si desigur cel mai mult conteaza interiorul si cum gandeste ce simte, dar si fizicul.

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Nu conteaza comportamentul, inima si bunatatea.dar sa nu uitam inteligenta.

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Nu. conteaza comportamentul si bunatatea.dar sa nu uitam inteligenta.

| d33a_6885 a răspuns:

Sincer pentru mine conteaza si cum aratati voi baietii dar ma intereseaza si cum aratati pe dinauntru

| anicikacolta a răspuns:

Pentru mine conteaza, imaginindu-mi eu de 50 de kg alaturi de unul de 200! Mmmmmm nu cred ca va merge! Mai ales intr-o relatie de durata in care apar reletiile sexuale! E important sufletul, modul de gandire, comportamentul dar si corpul!

| AmantaLuiSatan a răspuns:

Nu stiu fata. sincer la mine nu conteaza.nu's pe doslaughing. dar stiu ca la noi baietii conteaza corpul fetelorwinking