| Larysa690 a întrebat:

Oare de ce cand ne intalnim e foarte atent cu mine si se comporta frumos, iar pe internet ma ignora si e indiferent..nu imi raspunde aproape deloc la mesaje si imi da seen si pe mine ma doare asta.Ce as putea sa ii spun?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Atunci cand te vei intalni din nou cu el, fata in fata, sa-i spui in mod direct ca esti foarte deranjata de comportamentul pe care-l manifesta fata de tine in mediul virtual. S-ar putea ca procedand asa, sa reusesti sa-l poti... indrepta. Sanatate!

| Plato a răspuns:

Deci realitatea e frumoasa iar tu te legi de uratul din mediul virtual... se pare ca oamenii chiar isi cauta probleme atunci cand nu au.

| Arahide40 a răspuns:

Are treaba probabil, vrei sa vorbeasca cu tine 12 ore pe zi?

| BravoJohn69 a răspuns:

Poate ia picat wi fi

| Rux04 a răspuns:

Bună. Te sfătuiesc să discuți cu el la următoarea întâlnire, să-i spui că te deranjează felul cum procedează și vezi ce reacție are.

| Larysa690 explică (pentru Arahide40):

Nu vorbeste deloc