| RAY a întrebat:

Oare de ce fetelor le plac baieti maturi?

14 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Fetelor nu le plac baieti maturi, ci baieti cu o personalitate puternina, o personalitate ALFA! ele inconstient trebuie sa vada gene bune in parteneri de sex opus ca sa asigure supravietuirea speciei.

Suna putin ''salbatic'' insa suntem mamifere si tot cea ce avem in minte este reproducerea si intemeierea unei familii si pentru asta femeile sunt dotate cu un anumit ''instinct'' care le permite sa alegea barbatul care sa ofere cea mai multa fericire si protectie intr-o relatie precum si un statut social ridicat.

Poti deveni un barbat care sa aiba o personalitate puternica si sa creeze atractie? Sigur ca da! E nevoie de dezvoltare persoanala!

Te invit sa sa faci parte din comunitatea seductiei.

www.artaseductiei.ro

''Daca nu seduci, se duce!''

| Oana92 a răspuns:

Pentru ca vor sa se simte femei, nu mame sau bone!

| Voidwithin a răspuns:

Pentru ca sunt mai seriosi le tin din scurt.

| NnDWtf a răspuns:

Pentru ca astia de pana in 18 ani sunt niste cretini retardati cu care se fac de ras pe strada, gen. Barbatii de peste 20 de ani se comporta altfel.

| Myvoiceroman a răspuns (pentru NnDWtf):

Uite un om care gandeste.

Răspuns utilizator avertizat
| Myvoiceroman a răspuns:

Fetelor destepte le plac barbatii. Fetelor prostute le plac baietii. Primele stiu ca barbatii le pot oferi si protectie, si o vorba buna, si sex de calitate. Cele din categoria a doua se multumesc cu putin si prefera sa aiba un iubit care sa fie mai usor de controlat.

Răspuns utilizator avertizat
| Myvoiceroman a răspuns (pentru Razvanta):

Eu spun ca fetele de minim 16 ani, adica LEGALE, pot umbla cu cine vor ele. Cele mai naive - cu copilandri usor de controlat, dar inutili in general. Cele care gandesc matur si vor relatii stabile si lungi - cu barbati. E simplu. Cei maturi nu sunt interesati ca o fata sa f*** bine. Sunt interesati sa aiba ce face cu ea si in afara patului. Dimpotriva, cei imaturi vor ca fata sa f*** bine, desi habar nu au ce inseamna asta. Mi-am ales foarte bine cuvintele.

Răspuns utilizator avertizat
| Louysse a răspuns:

Pentru ca au mai multa minte. Teoretic un baiat de 18 ani este mai imatur decat o fata cu aceeasi varsta...

| Myvoiceroman a răspuns (pentru Louysse):

Uite o fata care gandeste.

| NnDWtf a răspuns (pentru Louysse):

Nu generaliza, am 18 ani, prietena e cu 2 luni mai mica, si totusi eu sunt mai matur ca ea. Depinde de la om la om treaba cu maturizatul, si nu e vorba neaparat si de maturitate, e vorba si ca dupa o varsta anume iti formezi un caracter al tau, si nu te mai iei dupa X si Y. La 16 ani ca baiat te enervezi ca prietenei ii bate vantu-n sprancene si nu i se misca firele de par.

| Dumitrices a răspuns:

Pentru că judecă matur.)