| source a întrebat:

Oare de ce sunt fetele intr-o relatie asa orgolioase, sau nu neaparat in relatie, ele spun ca baieti sunt ff orgoliosi dar cred ca fetele sunt mai orgolioase sau ma insel? funda primeste cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| georgiana_1403 a răspuns:

In calitate de fata iti spun ca depinde foarte mult si de fata. Cunosc fete care se roaga ele de ei sa nu se desparta si sa se impace. Dar majoritatea suntem mai orgolioase pentru ca ne-am invatat ca voi baietii sa faceti primul pas pentru ca pentru noi ar fi ca si cum ne injosim daca lasam orgoliul jos. Ne-am obisnuit ca atunci cand ne certam voi sa veniti si sa ne impacati cu un sarut si o imbratisare, iar noi sa nu lasam garda jos din prima. Oricum din cauza asta de multe ori se pierd relatii frumoase dar nu realizezi decat dupa ce ai pierdut ca puteai sa faci si tu ceva. Si eu sunt foarte orgolioasa dar dupa o relatie de 2 ani jum mi-am dat seama ca orgoliul nu va ajuta la nimic si ca acolo unde e dragoste orgoliul nu isi are rostul pentru ca de cele mai multe ori o poate distruge.

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sunt de toti si de toate de toate felurile.

| anaservic a răspuns:

Mai, nu stiu ce sa zic. eu intotdeauna mi-am lasat orgoliul la o parte pentru a nu strica relatia. acum stii cum e, fiecare om e diferit si nu poti eticheta toate fetele ca fiind orgolioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apai asa este de cand lumea. E ca si cum ai spune sa nu fie apa uda. Toti ne obisnuim cu asta, n-ai ce sa-i faci.