| D3aThAng3l a întrebat:

Oare e important sa ai tupeu sau curaj cand saruti o persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| PisyKiss a răspuns:

Da, cred ca e foarte important!

6 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Da e ff important
daca nu actionezi atunci cand trebuie persoana iubita v-a crede ca de fapt nu o iubesti si nu ii corzi destula importanta
sper ca sfatul meu ti-a fost de folos

| xcandyoyo a răspuns:

Pai...dapp funda?

| annna a răspuns:

Da este important

| Alis_5793 a răspuns:

Cred ca da. E bine sa simti ei emotia sarutului. Aceasta frica o simti la primul sarut. Tot ceea ce conteaza este sa o faci.

| diiiiiiia a răspuns:

Da e imp :*.
dca esti timid daca nu totul vine de la sine :*.
si te simti mai bine dupa ce va sarutati parca va leaga ceva.
e super love struck

| aLyN_4462 a răspuns:

Daca esti rusinos, da trebuie sa ai tupeu...ai sentimentul acela ca daca nu o sa reusesti crying ...succes cu fata
fundita?